0
clear
  • Декмод Дрво Сенка Кутија, Кафеава
  • -20%
  • -20%
Декмод Дрво Сенка Кутија, Кафеава

Декмод Дрво Сенка Кутија, Кафеава

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Природните беж земјени тонови се вртат низ оваа текстурална, правоаголна кутија за сенки со јаже. Сместено во природно светло-беж рамка од борово дрво, ова големо правоаголно парче декор за ѕид прикажува димензионално јаже со плетенка и синџир со неутрални пченични, беж и светло-кафени тонови. Богатата текстура и димензија од кутијата со сенки носи природен стил на секој ѕид, додека разноврсните нијанси работат со која било палета на бои. Кутија во сенка со рамка од борово дрво со стаклен капак; јаже со природен тон на земја. Природна ѕидна уметност со плетенка и јаже со плетена текстура поврзана со синџир, формирајќи голема правоаголна форма; неутрални земјени тонови на светло-беж, пченична беж и светло-кафеава боја. Оваа апстрактна кутија за сенки за декор на ѕид има димензии 18"л х 2" В х 30 " Ч и тежи 8,5 килограми.; вертикално висат со пила хардвер во задниот дел.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа рачно изработена кутија за сенки од сребро дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА У

Оваа рачно изработена кутија за сенки од сребро дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА У

Оваа рачно изработена кутија за сенки од бело дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА УВ,

Рамка за сенки Од Цврсто Борово Дрво Овој Дисплеј Со Кутии Во Сенка Има Корисни Внатрешни Димензии ОД 5Х

Прилагодено 13х19" Рамка За Слика Во Сенка Со подлога Од Остриги Врамена во 1" Сатенско Бело...

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Прилагодено 14х14" Рамка За Слика Во Сенка Со подлога Од Шантили Мат Врамена во 1 " Сатенско Бело Ова е сосе�

Прилагодено 22х28" Рамка За Слика Во Сенка Со подлога За Магла Од Лаванда Врамена во 1" Сатенска Црна Висок�

Оваа рачно изработена кутија за сенки од сребро дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА У

Оваа рачно изработена кутија за сенки од бело дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА УВ,

Рачно изработена Кутија За Сенки Од Бело Дрво За Сувенири, Скапоцени Ситници И Повеќе Длабоки До 2 Инчи В

Оваа рачно изработена кутија за сенки од сино дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА УВ,

Оваа рачно изработена кутија за сенки од сребро дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА У

Рачно изработена Кутија За Сенки Од сребро Дрво За Сувенири, Скапоцени Ситници и Повеќе До 1,75 Инчи Длабо

Оваа рачно изработена кутија за сенки од сиво дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА УВ,

Оваа рачно изработена кутија за сенки од црно дрво доаѓа во комплет со акрилен преден дел отпорен НА УВ,

Рачно изработена Кутија За Сенки Од Црно Дрво За Сувенири, Скапоцени Ситници и Повеќе До 1,125 Инчи Длабок�

Please wait...