0
clear
  • Регина Ванити Табела и клупа поставени со трикратно LED осветлено огледало, таупе база со ткаенина Таупе
  • -20%
  • -20%
Регина Ванити Табела и клупа поставени со трикратно LED осветлено огледало, таупе база со ткаенина Таупе

Регина Ванити Табела и клупа поставени со трикратно LED осветлено огледало, таупе база со ткаенина Таупе

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Класично стилизирана суета на Пауел Регина со клупа за појавување ќе биде импресивен додаток на вашиот дом. Процесот на завршна обработка на дрво со повеќе чекори создава богат топол таупе тон. Големото централно огледало има меко LED осветлување околу работ, совршено за примена на шминка. Двете надворешни ретровизори можат да се прилагодат на кој било потребен агол. Седум обични фиоки обезбедуваат место за организирање и складирање на сè и што било како што се вашиот накит, козметика и четки. Ги сврте нозете и на суетата и столицата што одговара. Координативната столица има ткаенина од таупе над седиштето за удобност. Големо централно огледало со LED осветлување. Две странични панели на огледало се шармираат за да се овозможи прилагодување. Седум фиоки за лизгање за складирање и организација. Столче за совпаѓање со седиштето. Богата, мутали чекор таупе завршена. Столицата е тестирана тежина на 250 фунти и таки под суета. Може да послужи и како работна станица за биро или компјутер. Ги сврте нозете на суета и столче. Собрани димензии : 47,5 "W x 18.75" D x 54.5 "H. Тежина Капацитет : столче : 250 фунти, Табела : 150 фунти. Бродови во една кутија.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : Ова е маса за облекување со заоблени стапала, едно огледало и стил на деца со едно цртање Оваа маса

Please wait...