0
clear
  • Лудлц Готвач Вратоврска Марама Шамија Дома Кујна Ресторан Хотел Келнер Пот Пешкир
  • -20%
  • -20%
Лудлц Готвач Вратоврска Марама Шамија Дома Кујна Ресторан Хотел Келнер Пот Пешкир

Лудлц Готвач Вратоврска Марама Шамија Дома Кујна Ресторан Хотел Келнер Пот Пешкир

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : . Шамија во моден и стилски стил што ве прави попрофесионални. Направено од висококвалитетен памук, удобен, перат и издржлив, може постојано да се користи. Различни бои и дезени за да ги исполнат вашите посебни барања. Префект избор за готвач, келнер и келнерка, широко користен во ресторан, кафуле, хотел. Тип : Готвач Шамија. Материјал : Памук. Карактеристики : Лесен За Чистење, Мек, Добра Замена. Големина : 99см х 9см/38.98 "х 3.54" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Готвач Шамија Лудлц Готвач Вратоврска Вратоврска Шамија Домашна Кујна Ресторан Хотел Келнер Пот пешкир.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите Свети Ом Молитвени Шалови се луксузно меки, неверојатно удобни и воздушни и доволно големи за да

Убава Печатена Шамија.Материјал : Чиста Свила Продажба За : 1 Шамија Ткаенината Е Многу Мека, Лесна И Тече

Убава Печатена Шамија.Материјал : Чиста Свила Продажба За : 1 Шамија Ткаенината Е Многу Мека, Лесна И Тече

Опис На Производот Направено од 100% Свила Од Црница Луксузен, свилен, мек, дише, лесен и газиран Големинат

Модни Жени Цвеќиња Печатење Долга Мека Обвивка Шал Шал Функција : 100% сосема нов и .Количина : 1 ПАРЧЕ и мод

Оваа шамија Ланвин е изработена од 100% мека девствена волна Произведено Во Германија Сосема ново со озна

Шамија без врева што е сериозна во тоа да ве одржува удобно и да изгледате добро! Нашите преголеми марам�

Убава Печатена Шамија.Материјал : Чиста Свила Продажба За : 1 Шамија Ткаенината Е Многу Мека, Лесна И Тече

Шамија со цврста боја не само што може да се користи за загревање и облекување, туку најмногу може да се �

DII Дизајн Увоз е компанија на големо која дизајнира, произведува и доставува квалитетни производи до на�

Модни Жени Лотос Печатење Долга Мека Обвивка Шамија Дами Шал Шал карактеристика : 100% сосема нов и висок �

Свети Патрикс Шамрок шамија На Големо 12ПК 1907продадено Од Десетина Пакети Денот на патрикс Бела И Зелена

Содржи модерни елементи, способни совршено да одговараат на многу облека.Совршен за многу прилики како

Убава Печатена Шамија.Материјал : Чиста Свила Продажба За : 1 Шамија Ткаенината Е Многу Мека, Лесна И Тече

Модни Жени Цвет Печатење Долга Мека Обвивка Шамија Симулација Свила Шал Шал Функција : 100% сосема нов и в�

Убава Печатена Шамија.Материјал : Чиста Свила Продажба За : 1 Шамија Ткаенината Е Многу Мека, Лесна И Тече

Опис : нема сомнение дека со избрзан дизајн, оваа тенка шамија од шал е многу убава, стилска и тренди, и ќе

Свила Од Црница, 100, 100% Свила Од Црница Миење Раце Само Големина : 21 х 21 инчи Материјал : изработен е од вис�

Опис : Во Споредба со другите слични производи, нашата шарена женска обвивка за глава оди добро со секој�

Опис Без разлика дали барате навивачки реквизити за фудбалски настан, тогаш не можете да ја пропуштите �

Нудејќи широк спектар на стилови и додатоци за сите сезони и изглед со се што ви треба за да изгледате и �

Please wait...