0
clear
  • Кралица И Компанија Шејкер Форма Комплет-Лето
  • -20%
  • -20%
Кралица И Компанија Шејкер Форма Комплет-Лето

Кралица И Компанија Шејкер Форма Комплет-Лето

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кралицата & Ко-Шејкер Форма Комплет. Направете Забавни Шејкер Картички За Испраќање До Пријателите И Семејството Со Овој Комплет! Овој Пакет Содржи ЕДНА Хартиена Подлога ОД 6Х6 Инчи Со Дваесет И Четири Листови, ЕДЕН Лист Налепница ОД 4Х5 Инчи, Три Матрици, Девет Форми На Ознаки За Подароци Од Пена Со Ацетатни Навлаки, Избрани Бисерни Додатоци и Избрани Додатоци од Светки. Доаѓа Во Различни Дизајни. Секој Продаден Одделно. Увезени. Кралица И Компанија Шејкер Облик Комплет-Летна Кралица И Ко-Шејкер Форма Комплет. Направете забавни шејкер картички за испраќање до пријателите и семејството со овој комплет! Овој пакет содржи една хартиена подлога од 6х6 инчи со дваесет и четири листови, еден лист налепница од 4х5 инчи, три матрици, девет форми на ознаки за подароци од пена со ацетатни навлаки, избрани бисерни додатоци и избрани додатоци од светки. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Увезени.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...