0
clear
  • 40oz Брзо шише со вода од не'рѓосувачки челик, сиво
  • -20%
  • -20%
40oz Брзо шише со вода од не'рѓосувачки челик, сиво

40oz Брзо шише со вода од не'рѓосувачки челик, сиво

DEN 318.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Шишето со вода со течности Зулу Свифт 40 е инженерско за спортисти. Неговата силиконска испарска храна од ФДА ја прави површината за пиење чиста и без мирис. Не'рѓосувачки челик е отпорен на мирис и отпорен на распрскувач. Копакот за заклучување на еден допир на Swift е дизајниран за брз внес. Погодна рачка за носење го олеснува транспортот во салата или клип на вашата опрема. Сите делови се БПА бесплатни и безбедни машини за миење садови. Не микробранови или замрзнувајте. Зулу 40oz Брзо шише со вода од не'рѓосувачки челик, сиво. Вакуум изолирани не'рѓосувачки ги чува пијалоците постудени подолго. Вграден прицврстувач. Заклучување на капакот на флип со еден допир со интегрирана јамка за носење. ФДА храна одделение силиконска мека слама. Сите делови БПА бесплатно. Безбедно сите делови за миење садови. Не микробранови или замрзнувајте.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова шише со вода има 16 унци и е изработено од трајна пластика без БПА За да се спречи ширењето на бактери�

Едноставното модерно шише со вода со искачување со слама капак ве одржува освежено со часови, додека ги

Даваме минимум 10% од нашиот профит и успеавме да донираме производ на причини за природна непогода...

Дизајнирано да се меша со природниот свет, шише со изолирано вода со вода Ерго е совршен додаток на опре�

Пијте чиста и освежувачка вода за време на тренингот со вашето шише за спортска вода Rubbermaid Ова меко шише

Шише за хидратација, 20 унца 1 шише 600 мл Дизајн на капакот на капакот на протекување Се спротивставува на

Шишето со вода на Самитот со капаче од слама ве одржува освежено со часови, додека ги преземате животнит

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка ја продава Сојар од Jојбуј Маркет.Деспис Овој котел за во�

Оди напред, земи убав, долг гушка Ова шише за пиење има капацитет од 24 унци, што ви дава многу да пиете со �

Поддржете го лекот што најмногу ви значи со освежување на Refresh2 Go Refresh4 Cure филтрирање на шише за шише! 25% од

Прашавте, слушавме! Нашата #1 продажба на чаша сега е достапна во поголема, голема големина на деца! Фаќај

Ова ладно шише за инфузер за опрема ви овозможува да имате вода во движење во движење! Отстранливиот инф

Пластичното шише со вода од 16oz Thermos® е подготвено да се задржи на мали авантури Направено со траен и маши

Овој производ не е безбеден машина за миење садови, но широката уста го олеснува чистењето 32oz е премног�

Гигантите во Сан Франциско Стики шише со вода Облечете ја жедта со ова шише со вода што може да се исцед�

Без разлика дали се дружите покрај базенот или на задната врата, Bubba Trailblazer Не'рѓосувачки челик со вода о�

Овој материјал е без БПА и никогаш нема да 'рѓа или остава лош метален вкус во устата Отворањето на секое

Окриен капак : Сите шишиња на самити во оваа листа доаѓаат со капакот на слама Отворањето на секое шише н

Please wait...