0
clear
  • Американски бод за машки француски шорцеви Тери ogогер, големини S-2XL
  • -20%
  • -20%
Американски бод за машки француски шорцеви Тери ogогер, големини S-2XL

Американски бод за машки француски шорцеви Тери ogогер, големини S-2XL

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Еластичната половината и влечењето на половината донесуваат удобно, прилагодливо вклопување од француските шорцеви „Тери џогер“ на Американ Стич-совршени за целодневно носење. Изработена во удобна, дише ткаенина, овие машки шорцеви се со вашите омилени маички и кошули за лежерен и обичен изглед. Сега сте подготвени за викенд со лесен дизајн, повлечен дизајн! Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Редовно вклопување. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 1 задниот џеб држете ги најважните работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Врски акценти на страни. Машки француски Тери ogогер шорцеви од американскиот бод.

Главните својства

Избор на купувачот

Детали За Производот Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип На Затворање : Коп�

Мазно чувство, пропустливост на воздухот.Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а појасот

ПАНТАЛОНИ ЗА СИТЕ НАМЕНИ : Едноставни и стилски слаби панталони, можете да носите со било кој врв и да ст�

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Боите може да бидат малку разл�

Човекот летна плажа жешките шорцеви се многу меки и удобни ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави О

Спецификации : Материјал : Памук Тип на шема : Цврст Декорација : чипка Тип на гаќички : Бојшорт Тип на пор

Дајте му на вашата обична гардероба засилување со Pokemon Men's Pikachu Lounge метеж 2пакет Сигурен начин да се забав

Ова пакување од 10 цилиндрични цврсти челични шипки од неапол е вечен дизајн, совршен за различни стилов�

Импли и стилски дизајн, огромното истегнување и удобноста е посоодветно за јога, теретана, трчање, вежба

Големина : С Половината : 5468см / 21,2626,77" колк : 68см / 26,77" Должина На Дното : 33см / 12,99" Големина : М Половината : 5

Шорцевите се дизајнирани и со два странични џебови и прилагодлив појас за врвна удобност...

Детали : * Големина На Ознаката : 3240, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со голе

Големина : XL половината : 85cm / 33.24 '' Должина : 48cm / 18 Големина : М половината : 75см / 29,53 '' колк : 110см / 43 Тоа е из�

Мажите карирани шорцеви се меки и пријателски за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, работа

Можеме да испраќаме производи преку epacket,EMS,China Post,Hongkong Post,DHL, Fedex Ве молиме оставете позитивни повратни ин

Јамканазад памучна маичка спортски шорцеви Од Москино, персонализирани од брендираниот теди принт на п

Еластично затворање●шорцеви за компресија со Високи перформанси со одлична еластичност...

Жени Основни Лизгачки Велосипедски Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви Панталоникаракт

Please wait...