0
clear
  • Подплуг Јога Панталони Жени, Жени Двослојни Спортови Со Висок Струк Тренингот Јога Спортски Хеланки Фитнес Шорцеви
  • -20%
  • -20%
Подплуг Јога Панталони Жени, Жени Двослојни Спортови Со Висок Струк Тренингот Јога Спортски Хеланки Фитнес Шорцеви

Подплуг Јога Панталони Жени, Жени Двослојни Спортови Со Висок Струк Тренингот Јога Спортски Хеланки Фитнес Шорцеви

DEN 367.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Обликувајте Ги вашите хеланки за контрола на Стомакот Со Висок струк. Контурирајте ги вашите облини и рационализирајте ја вашата форма. Тоа му дава на вашиот задник рационализиран изглед како Сочна праска.Совршен Тренинг Хеланкасовршен за вежбање. Растегливата и мека ткаенина може да помогне брзо да ја исфрли потта, да ја одржува вашата кожа сува цел ден.Обични Панталони за подигнување на Јога. отпорен на солзи и потрајни, нудат целосна покриеност при свиткување, сквотирање и кревање.Оваа нога е мека и пријателска за кожата, совршена за јога, спорт, фитнес, трчање и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.Производ information : Season : Summer,Spring,Fall,Winter Gender : Women Occasion : Sports,Daily Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Женските Хеланки за панталони за жени нудат редовна големина и плус големина. Ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на нашата слика за да обезбедите вклопување на телото за слабеење. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за Вашата Теретана. Обезбедува совршена поддршка за половината, не прави да се чувствувате непријатно, еластична ткаенина и разумно сечење, не е лесно да се лизнете или виткате за време на вежбањето. Погоден за одмор, спорт, јога, трчање, качување, аеробик, патување, домашна облека. Совршен за фитнес ентузијасти и секојдневно спортување.Јога, пилатес, танц, спорт, теретана, тренинг, вежбање далили (качување, трчање, џогирање, возење велосипед, пешачење), фитнес или дома,лежење, носење патувања.Се препорачуваат подароци за божиќ или Денот на Благодарноста!.

Главните својства

Избор на купувачот

22" хип : 127cm / 50.43" Должина : 44см / 17.65" Хип : 123см / 48.75"Големина : Л Сад : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 Еу : 40 ПОЛОВИНАТА :

Забрзана испорака ве молиме испратете порака за нас откако ќе поставите нарачки ✈ ✈ Големи високи Голе

За деца што брзо растеат, овие шорцеви имаат прилагодлива половината Се менува со големина или две, така

Мазно чувство, пропустливост на воздухот.Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а појасот

Маица Маица Кошула Хауба Маичка Дуксер Тренингот Фитнес Фитнес Фитнес Фитнес Фитнес Поддршка Веласкез

Спецификации : Пол : Женски Стил : Секси И Мода, висок квалитет и, мода, Ви Донесе удобно уживање, Жешко сек

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Опис : Пол : Мажи, Човек, Господи

Долгиот бермудски стил е над должината на коленото во средината на бутот Тесното тенко вградено слабо в

Големина : XL половината : 85cm / 33.24 '' Должина : 48cm / 18 Големина : М половината : 75см / 29,53 '' колк : 110см / 43 Тоа е из�

машки пливаат шорцеви / одбор шорцеви / машки одбор шорцеви костими за капење / машки пливање стебла со л�

Please wait...