0
clear
  • Ltesdtraw 3led Шатор Виси Светилка Режими СОС Итни Карабинер Сијалица Светлина
  • -20%
  • -20%
Ltesdtraw 3led Шатор Виси Светилка Режими СОС Итни Карабинер Сијалица Светлина

Ltesdtraw 3led Шатор Виси Светилка Режими СОС Итни Карабинер Сијалица Светлина

DEN 479.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

3led Шатор Виси Светилка 3 Режими Отворено Риболов Кампување Пешачење Светла СОС Итни Патувања Карабинер Сијалица . Функција : . 1. Светлата за кампување се напојуваат со 3 ААА батерии(не се вклучени), дифузна светлина и 3 СВЕТИЛКИ ЗА ЗАШТЕДА на енергија. 2. Светилка за кампување што може да се закачи на шатор или гранка. 3. Ова е добра светилка за кампување во отворената ноќ. Белата непроѕирна абажур ја прави светлината посветла и поконцентрирана. 4. Материјалот ЗА СТОМАЧНИ мускули е лесен, компактен и издржлив. Спецификации : . Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Боја : Сина. Светла боја : Бела. ВОДЕН живот : 100.000 часа. Прозрачен флукс : 60 лумени. Тип на прекинувач : рачно притискање. Режим на работа : три режими (силна светлина, слаба светлина, блиц). Моќност : 3 * 7 ААА батерија (Не Е Вклучена). Големина : 150*50мм/5.9*1.96 " (виси). Големина на пакетот : 100*50мм/3.93*1.96". Бруто тежина : 40гр. нето тежина : 39гр. Забелешка : . Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење. Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Вклучени : . 1 х Карабинска Сијалица Запалете ја ламбата за кампување што може да се закачи на шатор или гранка. Светлата за кампување се напојуваат со 3 ААА батерии(не се вклучени), дифузна светлина и 3 СВЕТИЛКИ ЗА ЗАШТЕДА на енергија. Спецификации : . Ова е добра светилка за кампување во отворената ноќ. Белата непроѕирна абажур ја прави светлината посветла и поконцентрирана. Материјалот ЗА СТОМАЧНИ мускули е лесен, компактен и издржлив.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Со Аксифакторифицирање од Пазарот На Џојбај.Оп�

Карактеристики : * сосема нови и висококвалитетни спецификации : * Тип : 10мм Претходно Жична Лед Чиста Сиј

Спецификации : *Погоден За биро светилки, подни светилки, тавански светла, ресторан, спална соба,вила, ит�

Викерман Г40 ПРЕДВОДЕНА Сина Замена Сијалица Карактеристики : Е12 Никел База, 120 Волти,.38 вати Доаѓа како п�

Please wait...