0
clear
  • YTX9-BS 12v 8AH Замена На Батеријата компатибилен Со YAMAHA XJ600N 95 - - Пакет
  • -20%
  • -20%
YTX9-BS 12v 8AH Замена На Батеријата компатибилен Со YAMAHA XJ600N 95 - - Пакет

YTX9-BS 12v 8AH Замена На Батеријата компатибилен Со YAMAHA XJ600N 95 - - Пакет

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОВАА YTX9-BS е запечатена оловно-киселинска (SLA) апсорбирана стаклена подлога (AGM) батерија на полнење. АГМ и гел батериите се оловно-киселински и со иста хемија на батеријата. Оваа батерија доаѓа веќе наполнета, запечатена, без одржување и подготвена за инсталирање. Технологијата за апсорбирана стаклена подлога со врвен квалитет (АГМ) е идеална за Атв, Мотоцикли, Personal Пловни Објекти, Џет Ски, Моторни Санки и многу повеќе. YTX9 - BS Е Батерија Од 12v 8 AH 135 Ладни Засилувачи (CCA) Запечатена Оловна Киселина (SLA). Пакет од 6. Димензии : . Поларитет : Позитивен лево, Негативен десно. Списокот е само За Батеријата и Завртките. Не се вклучени жичани ремени или додатоци за монтирање. SLA / AGM истури доказ батерија има карактеристика на висока стапка на празнење, широк работни температури, долг работен век и длабоко празнење закрепне. Батерија на полнење што може да се монтира во која било положба, се спротивставува на удари и вибрации. Долготрајни високи перформанси при високи и ниски температури. Поддржан од 30 дневна политика за наплата и целосна 1 година гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Ajc® замена компатибилен Со Изгрејсонце Медицински P100 Патриот 12v 35ah Инвалидска Количка Батерија...

Изработени од издржлив пластичен материјал! помага да ги одржувате вашите батерии организирани и уредн

Ajc® замена компатибилен Со Schumacher Electric DSR Pro PSJ2212 12v 18ah Скок Стартер Батерија Точната замена на ОЕМ гаранти�

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ46 6 Волти 4,5 ах користи најсовремена, тешка мрежа од ле

Батеригај БГ12350НБ12В 35АХ СЛА замена на батеријата ЗА Гс Порталац ПЕ12В33Б1 Следниот ден на национално ниво

Ова е висококвалитетна SP122.7 замена, следниот ден на национално ниво испорака на располагање Овие батери

SPS Бренд 12 V 7 Ah замена на батеријата ЗА APC POWERSHIELD CP15 U48 D UPS (2 ПАКЕТ) ВЕ Молиме ПОВТОРНО КОРИСТЕТЕ ги постојни

Ajc® замена компатибилен Со Portalac LAC PE6 V12 F2 6 V 12ah Итна Светлосна Батерија Точната замена на ОЕМ гарантирано

Информации за гаранција : 2 Годишна Гаранција или 3 Годишна Гаранција кога се користи Во Пловечки Уреди Б

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ512Ф2 12 Волти 5 ах користи најсовремена, тешка мрежа од �

SPS Бренд 6 V 7 Ah замена на батеријата ЗА UB670, D5734, PS670 БРЗА САД БРОД (50 ПАКЕТ)ВЕ Молиме ПОВТОРНО ДА ГИ КОРИСТИТ�

Направено од издржлив пластичен материјал! Помага да ги одржувате батериите организирани и уредно скла

СПС Бренд 12 В 2.3 Ах замена на батеријата За ДАГЛАС ДГ121 8 (1 ПАКЕТ)ВЕ Молиме ПОВТОРНО КОРИСТЕТЕ ги постојни�

SPS Бренд 12v 18ah Замена На Батеријата За Електрична Мобилност Rascal Auto Go 555 Инвалидска Количка MKB ES17 12 скутер (2

EЛ е професионален производител на батерии со повеќе од 20 години историја, кој е една од водечките компа�

Батеригај замена батерија пакет За Полнење За Eaton Powerware PW91252000 Само 6 63.80 Достапна е брза национална испор�

Замената На Батеријата Ni MH За Sl Серија, Ултра Стингер и Супер Стингер Фенери е дизајнирана да ви овозмож�

СПС Бренд 12в 2.3 Ах (Терминал А) Замена За ОЛИМП VX404 (Батерија На Камерата) (2 Пакет)ВЕ Молиме ПОВТОРНО КОРИС�

Заменлива ЛиЈонска батерија компатибилна Со Топкон Хипер Про, Хипер Лајт Плус, ХиперЛ1, Хипер Га, Хипер Г

UB1290 12v 9ahАпсорбирачка Стаклена подлога (AGM) технологија за супериорни перформанси Вентил регулирани, ист

SPS Бренд 6 V 3.2 Ah замена на батеријата Со Терминал TT1 ЗА SBS S632 (24 ПАКЕТ)ВЕ Молиме ПОВТОРНО КОРИСТЕТЕ ги посто�

Please wait...