0
clear
  • Фонтана со алатки за метална каскада за градина
  • -20%
  • -20%
Фонтана со алатки за метална каскада за градина

Фонтана со алатки за метална каскада за градина

DEN 623.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Фонтаната за алатки за челични градина во задниот двор е издржлива и челична фонтана отпорна на временски услови. Сивата завршница Хамертон е многу неутрална и изгледа одлично во секој амбиент на отворено или затворено. Покажете го вашиот градинарски дух ставајќи еден во вашиот двор, внатрешен двор или градина! Вклучена е електрична пумпа. Фонтана со алатки за метална каскада за градина.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа карактеристична фонтана има звук на каскадна вода, мека блескава светлина, 'рѓосана боја на чеша со

Додадете допир на гроздобер забава во вашиот надворешен простор со Фонтаната За Барел Xtremepower w / Пумпа...

Трансформирајте го надворешниот простор на вашиот дом во оаза со Врвна 2Ниво Надворешна Фонтана За Водо

% Ниво Рок Фонтана w / LED Светла оваа функција за вода на пет нивоа ја прикажува водата што тече од камен до

Декорација на фонтана, Цврста Декорација На Маса, Лесен Канцелариски Дом За Живеење За Влез Во Домот Сад

Опис : МАСА ФОНТАНА : Декоративни маса фонтана, уметнички 2 нивоа дизајн, донесе смирување, и декоративни

Додадете малку елеганција во секој двор или градина со Оваа Врвна Водопадна Фонтана Во СветлоКафеава Б�

Описи : LED светло НА горниот базен, водата што тече брануваше и блескаше во топлото блескаво светло дода�

Please wait...