0
clear
  • Барби Голем Град Големи Соништа Кукла И Додатоци, Русокоса Малибу Кукла Со Модна Облека И Патики
  • -20%
  • -20%
Барби Голем Град Големи Соништа Кукла И Додатоци, Русокоса Малибу Кукла Со Модна Облека И Патики

Барби Голем Град Големи Соништа Кукла И Додатоци, Русокоса Малибу Кукла Со Модна Облека И Патики

DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Имагинациите можат да играат авантури под градските светла или во центарот на вниманието со кукли инспирирани Од Барби : Голем Град, Големи Соништа! Спортувајќи го својот потпис на стилот На екранот, Куклата Барби "Малибу" Робертс носи јакна инспирирана од тексас и стилско здолниште со ѕвезден принт и детали за возбуда. Обичните бели чевли се совршени за истражување на градот, а стилскиот црн нараквица го комплетира нејзиниот трендовски изглед. Децата на возраст од 3 години и повеќе ќе сакаат да ги пресоздаваат омилените моменти или да сонуваат свои големи авантури со кукли и играчки инспирирани Од Барби : Голем Град, Големи Соништа! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Куклата не може да стои сама. Боите и украсите може да варираат. Придружете Се На Барби И нејзините пријатели на нивната најголема авантура досега со кукли инспирирани Од Барби : Голем Град, Големи Соништа!. Куклата робертс барби "Малибу" доаѓа облечена во трендовска јакна инспирирана од тексас и набраздено здолниште со ѕвезден принт. Белите патики со висок врв се совршени за истражување на градот, а црниот нараквица го комплетира нејзиниот стилски изглед. Со Куклата Барби во нејзината облека со потпис, децата од 3 до 7 години можат да замислат секакви приказни под градските светла или во центарот на вниманието!. Децата можат да соберат повеќе Барби : Голем Град, големи Соништа кукли и игралишта за да ги рекреираат омилените моменти или да сонуваат свои големи авантури.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа Братзилаз Полноќна Плажа Жад Џадоре 11" Куклата не потемнува, таа свети Вештерските Тинејџери на Ак�

Ако Сте обожавател На Моите Мали Пони Коњи Девојки, мора да ја добиете Оваа Кукла Пенкало Од Канал Играч�

Конечно, завршете ја вкупната трансформација со користење на вклучените алатки за коса за да го создаде

Littlest Pet Shop ги овластува девојките да бидат оние што сакате да бидете со многу необични симпатични милени

Време е за големото откривање, бидејќи Л О Л Изненадување доби прекрасен преуредување! Од нови изненаду�

12 Инчен Кукла Карактеристики : за следната генерација На Малата Мајка Слатка како мене кукли им даваат н

Кршење вести Од Галаксијата Гуо Гу – повеќе крцкави, сјајни Капки Гуо исполнети Со лигите Од Ѕвездениот

Нивниот нежен изглед и соодветната големина ги прават основни украси за вашата маса на прозорецот, поли

Танцувајте на сопствениот beам Со Куклата Челзи, кукла пријателка, балетска шипка и розово радио бумбокс

Децата ќе ја сакаат насмевката Е посакува лалалопсија Раг кукла, која започна како партал кукла која ма�

Please wait...