0
clear
  • Дијамант Распоредување СБ РАК Лак Пкг Јаглерод 26-30. во лб., РХ
  • -20%
  • -20%
Дијамант Распоредување СБ РАК Лак Пкг Јаглерод 26-30. во лб., РХ

Дијамант Распоредување СБ РАК Лак Пкг Јаглерод 26-30. во лб., РХ

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Со тежина од само 3,2 килограми, Распоредувањето НА СБ има јаглероден кревач инспириран од воздушната вселена. Бинарниот камери систем Bowtech ја намалува брзината до 330 стапки во секунда, додека останува во синхронизација на течности. Нацртајте должина : 26-30, 5", нацртајте опции за тежина 50,60,70, Брзина : 330 fps, Тежина На Маса : 3.2 фунти, Оска до Оска : 31.5", Висина На Заградата 6.75" Брзини до 330 FPS. Тежи во 3,2 килограми. 31,5 инчи оска до оска.

Главните својства

Избор на купувачот

Црната мечка е најпродаваниот Лак Од 1 парче, овој лак од 58 инчи е дизајниран да понуди квалитет и перфор�

Направен од рака избрана тврда јавор, виолетово срце и орев за прилагодена завршница...

Лакот е обезбеден со патентиран иновативен Систем за Подесување На Лакот Рагим, што му овозможува на ст�

Произведено Во Италија; Ламиниран Кревач за јачина и издржливост; Го Вклучува патентираниот "Систем За �

Подигачот е опремен со патентиран иновативен Систем за Подесување На Лакот Рагим, што му овозможува на �

Компатибилен е со две различни големини на екстремитетите, за изградба на лак од 60" или 62" Нашите високи �

Рагим Диви Мачки Екстремитетите ви овозможуваат да го надградите вашиот лак на потежок или подолг лак...

Волкот е совршен долг лак за стрелците кои сакаат да ја доживеат емоцијата на инстинктивно пукање по на�

Please wait...