0
clear
  • Смед, СМД63276, Рециклирани Водичи За Поднесување Со Вертикално Екстра-Широко Празно Јазиче
  • -20%
  • -20%
Смед, СМД63276, Рециклирани Водичи За Поднесување Со Вертикално Екстра-Широко Празно Јазиче

Смед, СМД63276, Рециклирани Водичи За Поднесување Со Вертикално Екстра-Широко Празно Јазиче

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Водичите за Преса на табулаторот крај-таб се користат за поделба на цели системи за поднесување во помали групи за брза идентификација. Азбучните јазичиња се читаат од двете страни за брзо повикување при поднесување. Водичите се пошироки од стандардните папки со крајни јазичиња, така што јазичињата се издвојуваат. Зелената Табла со 25 точки е издржлива за честа употреба. 1/2" широките јазичиња Со вертикален стил Број 8 се во горната позиција. Секој водич за крајни јазичиња вклучува рамно метално јазиче. Водичите се направени со висок процент на рециклирана матрица. Намачкајте 100% Рециклирани Водичи за Поднесување Со Вертикално Екстра-Широко Празно Јазиче, СМД63276, 100% Рециклирани Водичи за Поднесување Со Вертикално Екстра-Широко Празно Јазиче.

Главните својства

Избор на купувачот

Fab Датотека Ex Lg 12x12 Целосно Tiffany Организаторите Фаб Датотека Кутија Екстра Големи 12 "x 12" Целосно Тифани Ор

Водичите за празни датотеки нудат тврда, густа залиха на супериорна ригидност и јачина Користете во акт

Водичите за индекс на картички за поднесување имаат празна површина за лесно прилагодување и јазиче за

Кутии за складирање со средна должност на деловна изворна економија Надворешни димензии : 10 "Ширина x 12 "

Please wait...