0
clear
  • Книга за телефонска адреса на А-А-Гленс, 4-8, црна
  • -20%
  • -20%
Книга за телефонска адреса на А-А-Гленс, 4-8, црна

Книга за телефонска адреса на А-А-Гленс, 4-8, црна

DEN 239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Книги за состаноци AT-A-GLANCE® Телефонски/Адреса Книга. Соба за до 800 записи, плус јазичиња за брз пристап. Вклучува линии за име, адреса и телефонски броеви за дома и работа. Табовите со единечна буква го олеснуваат организирањето по име и брзо да се лоцираат каков било контакт. Wirebound со несакан дизајн на книги. Големина : 4,78 x 8; Покриената боја (и) : црна; Тип на врзување : Wirebound; Број на записи по книга/подлога : 800. Оваа книга/Адреса Книга, 4-7/8 x 8, Црното е одлична книга, телефонска адреса по намалена цена под 30 долари што не можете да ги пропуштите. Соба за до 800 записи, плус јазичиња за брз пристап . Вклучува линии за име, адреса и телефонски броеви за дома и работа . јазичиња со единечна буква го олеснуваат организирањето по име и брзо да се лоцираат какви било контакти . Wirebound со несакана Дизајн на книги.

Главните својства

Избор на купувачот

A5 120 Seitenwenn du ein logbuch für törns für dich oder einen freund, oder eine freundin als geschenk savyst, bist du nun am ziel Hiermit hast du ein persönliches und einzigartiges bor

Дентајмер розова лента со две страници по недела со мерење на 51 / 2 во x 81 / 2 во карактеристики со лесен за �

Лесно снимајте адреси за епошта, вебстраници, лозинки и кориснички имиња во Овој Онлајн Организатор На �

Без разлика дали имате само еден од тие денови, или навистина ви треба добро смеа, Sketchy Chices Creative Planner нуди

Овој уникатен ресурс ги поставува секојдневните предизвици и административните потреби за да ви помог�

Опис Иако оваа тетратка за планирање е едноставна во дизајнот, таа е толку практична кога ја користите...

Блулин Дураглоб Месечен ПланерЏулијанМесечно1,2 Годинадекември 2016 година до јануари 2018 година 1 Месец Р

ООЈ1033 : Карактеристики : Прилагодлива помошна рачка. Копче за контрола на длабочина од 11 Позиции. Машинс

13месечен опсег на датуми обезбедува дополнителен месец за лесни годишни транзиции неприкосновени днев

Бележник за студирање за да можете да снимате што сакате следете ги вашите планови, пишувајте зборови, с

Прославете ја вашата loveубов кон оваа раса на кучиња Продажба на семејство, пријатели и деловни соработн

Планер за народни песни : Планер за спирала на народна песна се одликува со 17 месеци календарски страниц

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 3 цифрена брава за заклучување лозинка, цврсто заклучете

Книга за закажување на дневни активности за дневно дејствување Да Дневно јануари до декември 8 : 00 час�

Совршен планер за пополнување на вашите секојдневни состаноци, мисли и многу повеќе! Овој пакет содржи �

Оваа водоотпорна торба со џамбо е отпорна на вода, снег, песок, прашина и дожд Има патент и велкро за зашт

Приоретизирајте го вашиот ден со календарот за месечно биро на извршната власт на ААГленс, 22 x 17...

Please wait...