0
clear
  • А Коверти, 1 2, Теал, 1000 Картон
  • -20%
  • -20%
А Коверти, 1 2, Теал, 1000 Картон

А Коверти, 1 2, Теал, 1000 Картон

DEN 124.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Јамем Хартија Чај А10 Пликови За Покани со големина од 6 х 9,5 инчи и се изработени од висококвалитетна, мазна хартија од 28 килограми. Нивната големина ги прави идеални за покани и честитки со Големина А10. Овој комплетен картон содржи вкупно 1000 пликови. Секој од нив има директно размавта и сигурно затворање на непцата. Темната и привлечна зелена сина боја на чај од овие пликови се издвојува и изгледа одлично во секој амбиент. Користете ги овие пликови за покани за вашиот следен голем настан, за роденден, Ви Благодарам, Или Добијте Добри картички и многу повеќе! Примателите сигурно ќе бидат импресионирани од забележливиот квалитет и убавата боја на овие уникатни пликови. Големина : 6во х 9,5 Во Боја : Чај |Количина : 1000/картонска Боја : Коверти Од Чај. Плоштад Непцата Размавта. Совршен за Честитки, Покани, Свадби или каква било објава. Многу разноврсни пликови; може да се користи за покани, лична секојдневна пошта, сметки, фактури, изјави, деловни белешки, маркетинг материјали, брошури и многу повеќе. Овие пликови се совршени за употреба за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот

Пликови Од Црн Ленен Монарх Со големина Од 3 7 / 8 х 7 1 / 2 инчи и се направени од 30% рециклирана хартија...

Jam Paper® Brite Hue Fuchsia Топло Розова А2 Покана Коверти мерка 4 3 / 8 x 5 3 / 4 инчи во големина и се направени од мазна,

Џем Хартија И Плик 4бар А1 Пликовите За Покани се соодветни за различни прилики и потреби Со овие можете �

Дали ја сакате розовата? Што ако можете да ги замените вашите обични пликови од манила со лесни, пастелн�

За покласичен изглед, Џем Хартијата и Обичниот Квадратен Плик На Пликот ќе бидат се што ви треба...

Квалитетни Пликови За Затворање На Гуми За Џвакање Со Двоен Прозорец Двоен Прозорец5by88 5by8" W x 3 5by8 " L 24 lb

Облогите со Пликови а7 (6 16 / 16 х 6 5 / 8) се лесен начин да и дадете на внатрешноста на вашите пликови одреден�

Барате квалитетно изработено плико за политика со слатка и професионална боја? Џем Хартија® Чоколадо К�

Број 10 безбедносните пликови нудат уникатен размавта кој е дизајниран да се кине кога првично ќе се отв�

Комплет од 12 пакувања висококвалитетни пликови со црвен благослов и процес на позлата, секој од нив има

Џем Хартија Вар Зелена Буква Големина На Брошура Пластични Пликови За Проширување Со Затворачи Со Елас�

Џем Хартија® Јасен Квадрат Проѕирен Велум Пликовите За Покани се дизајнирани да ги направат вашите соо�

Хартиени Акценти Картичка И Плик се без киселина, без лигнин, тампон и архивски квалитет Картите и плико

Џем Хартија® Темно Виолетова 10 х 13 Пликови Со Отворен Каталог Со Затворачи за Џвакање се направени од 28 �

Пликовите со Отворен Крај 9 х 12 се професионален начин за испраќање рамни, но обемни материјали како пам�

Студирање во движење? Се подготвувате за оваа голема презентација? Нека Џем Хартија Сина Пластична Кути

ИДЕАЛЕН ЗА ДЕЛОВНА УПОТРЕБА : Иако овој труд е идеален за креативни хоби, тој е исто така одличен додаток

Опис : со прекрасни обрасци и зборови на благослов, овој црвен пакет е креативен и полн Со новогодишна ат

Џем Хартија Брит Хуе Сина Рециклирана 9 х 12 Пликови Со Отворен Каталог Со Затворачи за Џвакање се направ�

Стил : совршено е за топли бранови, активности на отворено, вежбање во затворен простор, терапија со трес

Џем Хартија Брит Хуе Сина Рециклирана А6 Пликовите За Покани се одлични за да оставите весел и светол вп�

Понекогаш се што ви треба е сигурен плик Ништо екстравагантно, ништо над врвот, ништо што вреска сакам и�

Џем Хартија Проѕирните Пластични Пликови со Еластично Затворање се направени од издржлива, податлива п

Чувајте ги сметките, сметките и важната кореспонденција од елементите со Хартија За ЏЕМ и Пластични Пли

Џем Хартија® Бели Пликови А10 со Облога од сребрена Фолија со големина од 6 х 9,5 инчи Овој пакет содржи вку

Please wait...