0
clear
  • Осветлување Халогени Специјализирани Светилки, вати, Т Мали Цевки Светла, Г 2-Пински База, 2пк
  • -20%
  • -20%
Осветлување Халогени Специјализирани Светилки, вати, Т Мали Цевки Светла, Г 2-Пински База, 2пк

Осветлување Халогени Специјализирани Светилки, вати, Т Мали Цевки Светла, Г 2-Пински База, 2пк

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

ГЕ специјалитет 50 Вати т4 светилки со мали цевки осветлуваат простории со топла, мека бела светлина. Користете ги овие халогени т4 специјализирани заменски светилки Со г8 2-пински база во тела околу вашиот дом. Овие светилки се оценети да траат 1,1 година врз основа на 3 часа употреба дневно. Тие имаат 700 лумени на осветленост. Халогени Светилки. 50 вати. Т4 Светилки. Г8 Мини-Пински База. 1-Годишен Живот врз основа на 3 часа употреба дневно. 700 Лумени. 120 Волти. Мека Бела Светлина.

Главните својства

Избор на купувачот

Спецификации : Мала потрошувачка, голема осветленост заштеда на енергија и еколошки, е погодна за рецик

Паметната сијалица NAXA NSH2000 Wi Fi ви овозможува целосно да ја контролирате без разлика дали сте повторно до

ГЕ 10778 Ф48 / Т12 / Д / ХО пакет од 6 Т12 Дневна СВЕТЛИНА 6500К.Висок Излез 60 вати 48 инчи 6 флуоресцентни цевки Вдла�

LED светилките со одлична вредност се одлична опција за нивната цена и енергетска ефикасност Изградена з

Вратете ја вашата опрема на првобитното ниво на високи перформанси со Оваа Риоби Риџидна Сијалица со Фе

241555401 Фрижидер Сијалица Замена ЗА ФРИЖИДЕР FRT17 HB3 JZ1 ФрижидерКомпатибилен Со Фригидер 241555401 Сијалица заб�

2Пакет Замена Сијалица За Фригидер FGGF3031 KBB Опсег / Рерна Компатибилен Фригидер 316538901 Сијалица забелешк�

ПРЕДВОДЕНА со традиционален блескав изглед и чувство.Омнинасочен извор на светлина.Непречено затемнув

Контролата на допир на допир на Westek 6000 BC е совршена за спални соби, дневни соби или која било област каде

СВЕТИЛКИ ПРЕДВОДЕНИ ОД ДНЕВНА Светлина, за фрижидери и замрзнувачи, обезбедуваат ладна, синкавобела св�

Еико 1819, 28В .04А Т31 / 4 Минијатурна Бајонет Бас Сијалица (Пакет од 40), 28 Напонски Рејтинг, 0,04 Засилувачи, Мини

Сијалицата ЗА Халогени СВЕТИЛКИ 6912 A40002 E е вистински lg oem (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран

Овие ГРОЗДОБЕР ЛЕД Светилки А19 користат само 6,5 Вати за да произведат 380 лумени, доволно за да му дадат на

Опис : за лава / Сјај светилки.Мала завртка капа (СЕС) Е14.Одговара на лава светилки и многу други фитинзи.3

2Пакет Замена Сијалица За Кенмор / Сирс 10641269801Компатибилен Кенмор / Сирс 8009 Сијалица забелешка : ова Е П

Таванска Светилка Со Специјална Форма од 30 см, 220v Е27*1 Без Светилки, Балкон За Детска Соба, Осветлување на

Дајте им на вашите растенија светлината што им е потребна за да растат здрави и живописни со голема вред

194 / 168 Т10 ЛЕР 1 Вати; Килибарна Сијалица; Комплет Од Новите 194 Клин Стилски Светилки ЗА Замена На Покривот

Замена ЗА Бмв 325И, 325хи 2006 Година Замена На Сијалицата За Замена На Сијалицата За Замена На Сијалицата За

Please wait...