0
clear
  • Суперсоничен SC-1007jb Таблет, 7 WVGA, Двојадрен 1. Гхз, МБ РАМ, Мк Складирање, Андроид 4. Желе Грав, Црн
  • -20%
  • -20%
Суперсоничен SC-1007jb Таблет, 7 WVGA, Двојадрен 1. Гхз, МБ РАМ, Мк Складирање, Андроид 4. Желе Грав, Црн

Суперсоничен SC-1007jb Таблет, 7 WVGA, Двојадрен 1. Гхз, МБ РАМ, Мк Складирање, Андроид 4. Желе Грав, Црн

DEN 1279.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Суперсоничен SC-1007jb Таблет, 7" WVGA, Двојадрен (2 Јадро) 1.60 GHz, 512 MB RAM МЕМОРИЈА, 4 GB Складирање, Android 4.1 Желе Грав, Црна, 800 x 480, 5 Часа Максимално Време На Траење На Батеријата Суперсоничен SC-1007jb Таблет, 7" WVGA, Двојадрен (2 Јадро) 1.60 GHz, 512 МБ РАМ, 4 Мк Складирање, андроид 4.1 ЖЕЛЕ грав, црна Елегантниот Дизајн На Чеша Овозможува оваа Таблета удобно да СЕ вклопи ВО ВАШИТЕ РАЦЕ. Раскошната брзина на обработка од 1,60 GHz и меморијата од 512 MB ви овозможува лесно да жонглирате помеѓу социјалните, професионалните и апликациите за игри. 7 " екран за прикажување содржина во читлив формат. Батеријата од 5 Часа обезбедува доволно време за извршување на вашите рутински задачи без полнење. Доживејте одговорни, брзи перформанси, вградена безбедност и можности за далечинско управување со двојадрен (2 Јадрен) јадрен процесор. 512 mb меморија за непречено мултитаскинг без паѓање или забавување. Интерфејсот со екран на допир овозможува директна и лесна навигација за да се обезбеди максимална употребливост. Активна Матрица тфт боја лцд дисплеј тип на екран за неверојатен дисплеј со максимална продуктивност. Андроид 4.1 Желе грав нуди виртуелен опкружувачки звук, Open GL ES 3.0 графика, удобно внесување текст, откривање локација, поддржувачки распоред за хебрејски и arпски звучници и многу други карактеристики. Без оптички диск веднаш пристапете до вашата омилена музика, филмови, податоци или друга содржина на дисковите.

Главните својства

Избор на купувачот

Троица таблета со Wi Fi 10.1 "таблет на допир на екран на допир : Технички спецификации : квадјадрен процесор

Истражете ја вашата креативна страна со оваа таблета 10,1инчен EVOO Работејќи на Android 8.1, ќе имате можност да

Софтвер и Апликации : i OS 6 ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос н�

Помогнете Му на Молња Меквин да ја освои големата трка со Трката и Да Научи Таблет Од Втех! Комуницирајт�

Андроид 6.0 Бел Слез 7" IPS Екран, 1024 x 600, компатибилен1.2 GHz QuadCore Intel atom x3 Процесор, 16gb Storage Frontсо кои се соочува 2

Течниот ретина дисплеј се одликува со вистински тон, широка боја на П3 и ултралова рефлексивност, правеј

Carreffree gadgets Kidszeepadgrn Zeepad 4gb Android 4.4 Kitkat 7 "Детска таблета, Greena Bout : The Create Free Gadgets® Zeepad Kidszeepad 7 " Детска таблета во

Ективната осуминчна таблета Genesis Prime вклучува Android 4.1 (желе грав), обезбедувајќи повеќе интуитивно корисн

Подобрете го учењето 1 : 1 и подигнете го ангажманот На учениците со таблетот Андроид � � изграден за уч

1 GB DDR3 на системската меморија Што има во полето : таблет, про фолио, USB кабел, прирачник за сопственик и ад

Cinepad 7 "капацитивната таблета од Алуратек го носи светот на вашите прсти Прелистајте ја веб страницата, п

Оставете го вашиот мал ученик да игра со часови на Лаптопот За Истражување На Учење и Разговор...

Истражете ја вашата креативна страна со оваа таблета EVOO од 15,6 инчи Работејќи на Android 9.0, ќе имате можност

Може да се пофали со поголем од просечниот дисплеј, со тесни рамки што ви даваат 10,3 инчи употреблив прос�

Воведување НА RCA 11 Delta Pro Android 9 пита (2во1) таблета / тетратка со отстранлива тастатура : Работи На Android 9.0 и г�

Имајте го светот на дланката на вашите раце! Суперсонична матрица Mid SC72 JB таблета, 7 "WVGA, 1,20 GHz, 4 GB складира�

Toshiba Excite 7,7 AT275T16Таблет16 GB7,7 "Клучни карактеристики и придобивки : Android 4.0, Sandwichsmile за сладолед...

Нов нов дизајн.А тон напредна технологија За само една фунта Мора да го задржите i Pad Air за да верувате во �

Таблетот Ematic 7 HD Quad Core вклучува Android 4.2 (Jelly Bean) и Google Play, давајќи ви ги најновите иновации во мобилната техн

Please wait...