0
clear
  • Трпеливост на Wink Wonderfle - Women'sенски заоблен изрез на вратот на вратот, путер, XL
  • -20%
  • -20%
Трпеливост на Wink Wonderfle - Women'sенски заоблен изрез на вратот на вратот, путер, XL

Трпеливост на Wink Wonderfle - Women'sенски заоблен изрез на вратот на вратот, путер, XL

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Wink Wonderflex е сè за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлив, истегнување ткаенина со стил за секој професионалец. Како најдобар продавач, The Wonderflex Tradience Curved Notched-Top Top има „дама“ што ви остава слободно да се движите додека ве одржуваат покриени на деколте и странични отвори за супериорно обликување. Изработена во мека, ткаенина богата со памук, Трпеливоста на Трпеливоста обезбедува луксузно чувство додека се движите во текот на денот. Удобно, како и функционално, врвот на вратот, исто така, има пространи џебови за простор за складирање за да ги задржи најважните работи во близина. Крива во форма на вратот свртен кон преклопување на движењето на централниот дел на предниот дел, додека ве покрива на долниот дел од деколтето. Две пониски навалени џебови, вклучително и еден троен џеб на намигнување. Вклучен предниот јарем со Le Badge од левата страна, тројно игла зашилки на паднато рамо. Странични отвори. Удобна ткаенина богата со памук со полиестер и спандекс. In Seam : .

Главните својства

Избор на купувачот

Овој модерен карго Pant со права нога има шест џебови за максимално складирање, заедно со дополнителна ја�

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите...

Колекцијата за климари од Cuddl Duds Scrubs е местото каде што комфор ја исполнува функцијата Врвот Vврат е диза

Womenенскиот потсмев на врвот од Чудо од Чувба е дизајниран да создаде моментален изглед на слабеење што г

Вашиот последен пациент на денот ќе помисли дека тие се први кога ќе го носите овој престој на Barco Essentials S

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

Современа вклопна исмејувачка обвивка има три џебови за лепенка со банџи И.Д Јамка, двојни шевови на при

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите...

Please wait...