0
clear
  • Климаричното светло од Cuddl Duds Women's andенски плус V-врат-чистење врвот со антибактериска технологија
  • -20%
  • -20%
Климаричното светло од Cuddl Duds Women's andенски плус V-врат-чистење врвот со антибактериска технологија

Климаричното светло од Cuddl Duds Women's andенски плус V-врат-чистење врвот со антибактериска технологија

DEN 240.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Колекцијата за климари од Cuddl Duds Scrubs е местото каде што комфор ја исполнува функцијата. Врвот V-врат е дизајниран во трајно истегнување на Twill за да се обезбеди удобно вклопување и леснотија на движење. Сребрената јонска анти-бактериска технологија завршува што обезбедува својства за намалување на мирисот, како и го спречува растот на бактериите. Одликувајќи се со многу џебови и функционална јамка за вашата лента или пенкало, овој врвен врв работи како што и вие. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Modern. Деколте : V-врат со акценти на изрез. . Затворање : Ракави во стил на пуловер : Кратко. Ockебови : Четири џебови од страничен шеф и два џебови за лепенка; една функционална јамка. Карактеристики : Сребрена јонска анти-бактериска технологија, финиш што обезбедува својства за намалување на мирисот и го спречува растот на бактериите; Истегнете ткаенина за удобно вклопување .. В-вратот за чистење на вратот за жени од климарно светло од страна на гулаби.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

Овој модерен карго Pant со права нога има шест џебови за максимално складирање, заедно со дополнителна ја�

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите...

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите...

Современа вклопна исмејувачка обвивка има три џебови за лепенка со банџи И.Д Јамка, двојни шевови на при

Вашиот последен пациент на денот ќе помисли дека тие се први кога ќе го носите овој престој на Barco Essentials S

Wink Wonderflex е сè за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлив, истегнување ткаенина со стил за секо

Please wait...