0
clear
  • Комплетна скејтборд за брзини на Демон, 31 7,75
  • -20%
  • -20%
Комплетна скејтборд за брзини на Демон, 31 7,75

Комплетна скејтборд за брзини на Демон, 31 7,75

DEN 4479.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој скејтборд со крстосувач на ниво на средно експерт е направен од девет јавори и има двојно удар за слатко возење. Пет-инчните полирани камиони со влошки за кревање му даваат на оваа табла вистински крстосувач чувство во компактен пакет. Брзина Демон 29 серија Комплетен скејтборд, 31 "x 7,75" : 31 "x 7,75" 9-PRO Concave Maple Deck со двојна Kicktail. 80 AB стандардна лента за зафат. 5 "Алуминиумски камион во стилот на тензор. 53мм x 29мм инјектирани полиуретански тркала со влечни жлебови. Јаглероден челик abec 3 лежишта. Возраст опсег : 8 години и повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот

Крставете го тротоарот во стил со овој 29 "x 9 " Брзините демони комплетен скејтборд Овој модел на ниво на с

Скутерот на Unisex Zycom Light Up Zipper Lumen RGB Red е дизајниран за деца 3 години и нагоре! Одликувајќи се со неверојатн�

Овој скејтборд со крстосувач на ниво на средно експерт е направен од девет јавори и има двојно удар за с�

Овој скејтборд располага со 31.5" х 7.75" 7ката канадски јавор двоен удар конкавна палуба, Казнувач Бренд 5 " Т

Please wait...