0
clear
  • Пар Девојки Обетки Цвет Форма Исклучителна Смола Деликатни Шупливи Обетки Накит Додатоци Смола Сребро
  • -20%
  • -20%
Пар Девојки Обетки Цвет Форма Исклучителна Смола Деликатни Шупливи Обетки Накит Додатоци Смола Сребро

Пар Девојки Обетки Цвет Форма Исклучителна Смола Деликатни Шупливи Обетки Накит Додатоци Смола Сребро

DEN 400.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Усвојување на прекрасен дизајн на бои, пар обетки е многу убав и трендовски, и тоа ве прави помодерни. Дизајнот во форма на цвет е многу сладок и уникатен, што ве прави поелегантни.Лесните обетки со висечки цвеќиња ви овозможуваат лесно да се спарите со облеката и да изгледате повеќе темперамент и привлечно.Изработени од висококвалитетен материјал од смола, обетките се многу цврсти и удобни за носење.Должината на обетките е 3,3 см, ширината е 2,6 см.Парот обетки е погоден за забави, коктел забави, свадби, свршувачки и други прилики.Име На Предметот : Обеткиматеријал : Ресинстајл : Мода. Пол : Жени. Карактеристики : Приврзок Во Форма На Цвет, Лесен, Кружен Ушен Прстен. Боја : Жолта, Бела, Зелена, Сива, Црвена, Темно Зелена, Транспарентна, Розова, Небесно Сина, Кралска Сина, Цијан Зелена, Жолто Зелена, Портокалова Црвена, Сина Сива, Кафеава Големина Детали : Големина : 3,3 см х 2,6 см/1,3" х 1,02" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки Усвојувајќи прекрасен дизајн на бои, парот обетки е многу убав и трендовски, и ве прави помодерни. Дизајнот во форма на цвет е многу сладок и уникатен, што ве прави поелегантни. Лесните обетки со висечки цвеќиња ви овозможуваат лесно да се спарите со облеката и да изгледате повеќе темперамент и привлечно. Изработени од висококвалитетен материјал од смола, обетките се многу цврсти и удобни за носење. Должината на обетките е 3,3 см, ширината е 2,6 см. Парот обетки е погоден за забави, коктел забави, свадби, свршувачки и други прилики. Приврзок Во Форма На Цвет, Лесни, Обетки Со Тркалезни Ушни Прстени.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : Користејќи Елка, Чорапи, снешко, ѕвонче, куќа или дизајн на приврзоци на дедо мраз, парот обетки се

Опис : Дизајнирани Со дедо Мраз, снешко, патерица, божиќен елен или дизајн на приврзоци во форма на капа, �

Please wait...