0
clear
  • Квакер Џвакање Барови, Помалку Шеќер Путер Од Кикирики Чоколадо Чип, Кт
  • -20%
  • -20%
Квакер Џвакање Барови, Помалку Шеќер Путер Од Кикирики Чоколадо Чип, Кт

Квакер Џвакање Барови, Помалку Шеќер Путер Од Кикирики Чоколадо Чип, Кт

DEN 65.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Квекер Џвакање Гранола Барови Кикирики Путер Чоколадо Чип. Направено со други природни вкусови без додаден сируп од пченка со висока фруктоза. Содржи 25% помалку шеќер од обичниот вкус на чоколаден чипс од путер од кикирики. Здравата добрина на Квекерот ви помага да станете и да продолжите да сјаете. Квакер Џвакање Путер Од Кикирики Чоколадо Чип Гранола Барови. St 1877. 8г цели зрна. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. 25% помалку шеќер*. Од обичниот вкус на чоколаден чип од путер од кикирики. Вкус со други природни вкусови. Не е нискокалорична храна. По бар : 100 калории. 1г саб масти, 5%ДВ. 100мг натриум, 4%ДВ. 5г шеќери.

Главните својства

Избор на купувачот

Направете го времето за ужина малку послатко и многу позабавно со неодоливиот вкус На Оризот На Келог К�

Зонсовршени протеински шипки, во Ролна Цимет, имаат 15гр висококвалитетни протеини и 18 витамини и минера

Удри во ѕид во денот, повторно во тоа пусто време и место помеѓу појадок и ручек Но, не попуштајте на оние

Слатко Солено АвантураПодготвени Природата Долина Бадем Слатка И Солена Орев Гранола Барови обезбедув

Please wait...