0
clear
  • Каблите на сопирачките на сопирачките Raybestos, BC93499
  • -20%
  • -20%
Каблите на сопирачките на сопирачките Raybestos, BC93499

Каблите на сопирачките на сопирачките Raybestos, BC93499

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Каблите на сопирачките Raybestos® Element3 ™ се најхран технички напредните кабли достапни во индустријата. Собранијата на кабелот за сопирачките се тестираат за јачина, вклопување и отпорност на корозија. Ова дава беспрекорна изведба секој пат кога ќе се применат. Каблите на сопирачките на Raybestos Element3 се извршуваат идентично со стандардите што ги бараат производителите на ОЕ. Овозможува оптимална заштита, услужен живот и безбедност. Каблите за челични сопирачки обложени со најлон обезбедуваат супериорна отпорност на корозија. Обезбедува безбедна, мазна сопирачка нанесува и ослободува секој пат. Вклучува сите држачи и фитинзи во стилот на ОЕ. Лесна инсталација и вклопување во ОЕ. Се вклопува во Изберете : 1984-1987 Toyota Corolla Sport SR5 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

Позлатените дебеломер на Raybestos® се револуционерна линија на дебеломер направени со 100% ново произведени

Raybestos® се гордее со фактот дека нашите господари цилиндри се совпаѓаат со фит, форма и функција Некои од

Производите на сопирачките на Raybestos Element3 им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите Каблите н

Производите на сопирачките на Raybestos Element3 им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите Каблите н

Hoses на сопирачките Raybestos Element3 се производи со врвен автомобилски црева кои ги исполнуваат федералните с�

Производите на сопирачките на Raybestos Element3 им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите...

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопира

Тапаните Raybestos® RLine беа развиени за да донесат водечки во индустријата за возила за кои е потребна извед�

Hoses Raybestos® Element3 ™ Цревата за сопирачките нудат целосна линија на производи со врвен автомобилски црева..

Производите на сопирачките на Raybestos Element3 им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите Каблите н

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопира

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопира

Рејбестос се гордее со фактот дека нашите господари цилиндри се совпаѓаат со фит, форма и функција...

Master Cylinders Raybestos Element3 им даваат на техничарите нов дел што одговара на секоја апликација, како и на оригин�

Влошките за сопирачки со специјализирани дискови Raybestos Truck и средна должност обезбедуваат супериорни п�

Роторите за изведба на Raybestos се специјално дизајнирани за барање возачи кои бараат врвни перформанси...

Повеќе од еден век, Рејбестос е светски познат за делови од сопирачките кои се иновативни, сигурни и без�

Влошките на сопирачките Raybestos Element3 in се врвот на автомобилските влошки за сопирачките Со подобрена хибр

Производите на сопирачките на Raybestos Element3 им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите...

Цревото на сопирачката Raybestos е дизајнирано да ја пренесе течноста за сопирачката од мастер цилиндерот в

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопира

Please wait...