0
clear
  • Стерлинг Сребрена Логоарт Фи Сигма Сигма Емајлирани Пост Обетки Стерлинг Сребрени Обетки
  • -20%
  • -20%
Стерлинг Сребрена Логоарт Фи Сигма Сигма Емајлирани Пост Обетки Стерлинг Сребрени Обетки

Стерлинг Сребрена Логоарт Фи Сигма Сигма Емајлирани Пост Обетки Стерлинг Сребрени Обетки

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие прекрасни популарни обетки се многу барани да се носат за секоја пригода. Материјал : Примарна - Чистота : 925, И Заврши : Полиран, И Должина На Предметот : 12 мм, И Материјал : Акценти : Емајл И Позлата : Родиум И Материјал : Боја На Акцент 1 : Кралско Сино И Лиценцирано Од : грчки И Производствен Процес : Ласерско Сечење И Материјал : Примарно : Сребро И Дебелина : 0,035 инчи, И Тежина На Предметот У/М : гм, и Ширина на Предметот : 12 Мм, И Тип На Производ : накит И Тип на накит : обетки И Пол : женски и материјал : Примарна Боја : Бела И Затворање обетки : Пост И туркање назад, И Тип На Обетка : Копче И Боја на позлата : сребрен тон И релативна Големина : Мала И Лиценцирана Организација : Јзу Сигма сигма И Лиценцирана преку : логоарт Доо. Висококвалитетен Накит и Услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС.

Главните својства

Избор на купувачот

Ажурирајте го вашиот стил со овие сребрени обетки со висат Украсени со бели слатководни бисери од 67 мм, �

Можете да изберете обетки што одговараат на вашите преференции и уникатен стил за да ја изразите вашата

Покажете им на сите дека сте вистински обожавател додека го истакнувате вашиот стил и тимска гордост со

Донесете малку шарм во вашата колекција за накит со овој гламурозен пар обетки Обетките се обликуваат в

Стерлинг Сребрена Шерил М родиумпозлатени ЦЗ Кластер Пост Обетки ви ја носиме најшироката низа накит ш�

El К Чудесната Сребрена обетка со печат 925! Основен стил со стилски дизајн! Поплочувањето е пенлива јасна

Лесниот дизајн обезбедува удобност, овозможувајќи ви да ги носите без напор во секоја пригода Лесниот д

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Најдобар Квалитет Сертифициран Печат Накит Изразете Ја Вашата Љубов Со Златен Сребрен Дијамантски Нак�

Закачете ги овие обетки со сребрени обетки од родиум од вашите лобуси за фантастичен изглед Одликувајќ�

Погледнете го вашиот изглед со овие Сребрени обетки Од Природен Перидот Овие зелени Обетки Од Перидот с

Светлиот сјај на среброто совршено ги неутрализира блескавите кубни цирконски камења што ги красат ови

Додадете малку сјај и сјај на вашата убавина со овие прекрасни обетки со обетки Во прекрасен предвремен

Сребрени Јасни Кварцни Обетки Големи Многу Долги Заоблени Бриолетови Фацетирани Конусни Капачиња Наме

Волшебно и апсолутно шик овие сребрени обетки се глетка за гледање Прикажувајќи бисери од 910мм тахитски

Дајте гламурозен шмек на вашиот изглед со овој традиционален пар бисерни обетки Овие прекрасни обетки �

Облечете го вашиот изглед со овие сребрени обетки од природен Килибар Овие портокалови килибарни обетк

Please wait...