0
clear
  • Во Стегач За Лента За Брзо Држење
  • -20%
  • -20%
Во Стегач За Лента За Брзо Држење

Во Стегач За Лента За Брзо Држење

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

6 Во Брзо Зафат Бар Стегач. Стегачот со една рака со Средна Должност рамномерно распределува до 300 килограми. на одржлива сила на стегање. Јас-зрак бар за намалување на свиткување и поклонување. Новиот дизајн на зафат и активирањето За Брзо Ослободување обезбедуваат едноставна работа со една рака. Материјал на телото=Материјал Од Челична Рачка=Тип На Ресинхендл=1 Висина На Рацете [Ном]=9-1/16 капаче за вчитување. [Ном]=300 Lbopening Големина [Макс]=6 in Throat Длабочина [Nom]=3-1/4 in Type=Bar Width [Nom]=1-1/4 in Wt.=1.8 lb Order Вклучува 1 Секој од 1 Секој 6 Во Брзо Зафат Бар Стегач 1 Секој.

Главните својства

Избор на купувачот

Совршено големина за изработка на модели, занаети, мали проекти и тесни простори, Стегачот / Распрскува

Please wait...