0
clear
  • Стенли Класик Лесно-Истурете Нерѓосувачки Челик Изолирани Режач, оз
  • -20%
  • -20%
Стенли Класик Лесно-Истурете Нерѓосувачки Челик Изолирани Режач, оз

Стенли Класик Лесно-Истурете Нерѓосувачки Челик Изолирани Режач, оз

DEN 912.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Стенли Класичен Лесен-Истурете Нерѓосувачки Челик Изолиран Режач; ја транспортира вашата омилена пијалак во целосно функционален и иконски стил. Екстра-големата големина ги одржува течностите дополнително ладни до 24 часа. Преземете ја контролата со цврста рачка за полесно носење и истурање со една рака. Широката уста овозможува брзо полнење, споделување и чистење. И тоа задоволувачко " поп " што го слушате кога ќе го отворите капакот обложен со челик е сигурен знак дека вашето пиво е сеуште свежо и шампанско. СВЕЖО, ЛАДНО И ГАЗИРАНО : за да го одржите вашето пиво вкусно, газирано и ладно до 24 часа, Овој Стенли Класичен Лесен-Истурете Нерѓосувачки Челик Изолиран Режач има двојна ѕидна вакуумска изолација Без БПА и капак со шарки. Се удвојува како одличен термос за чување кафе, чај или супа и се одржува топло до 18 часа. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : овој режач може да складира до 64oz / 4 Pints / 2 Qt / 1,9 L од вашиот омилен пијалок, што го прави овој идеален за секој пикник, пешачење или кампување. Ќе станете најпопуларна личност на кој било настан со задна врата. ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : вградената тешка рачка го олеснува носењето и мазното истурање со едната рака. Широката уста овозможува брзо полнење, споделување и чистење. Исто така е безбедна за миење садови за лесно чистење. КАПАК ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ : режачот ОД нерѓосувачки челик СТЕНЛИ има капак отпорен на истекување со отстранлива силиконска заптивка за да се осигурате дека ќе уживате во секоја последна капка од вашиот пијалок. ЖИВОТ : "ИЗГРАДЕН ЗА ЖИВОТ". Од 1913 година ветивме дека ќе обезбедиме солидна, способна опрема за храна и пијалоци, изградена да трае цел живот. Тоа е ветување кое сеуште го одржуваме. Производите на СТЕНЛИ купени од Препродавачите на СТЕНЛИ доаѓаат со цел живот.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...