0
clear
  • Гомели Жени Потпетици Сандалд Посочи Пети д ' орсеј Пумпи Буци Фустан Сандала Бисер Стилето Потпетици Дами Женски Чевли Црна Стилето 5.5
  • -20%
  • -20%
Гомели Жени Потпетици Сандалд Посочи Пети д ' орсеј Пумпи Буци Фустан Сандала Бисер Стилето Потпетици Дами Женски Чевли Црна Стилето 5.5

Гомели Жени Потпетици Сандалд Посочи Пети д ' орсеј Пумпи Буци Фустан Сандала Бисер Стилето Потпетици Дами Женски Чевли Црна

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Трендовски Дизајн : Чувајте го стилски со чевли за пумпи за облекување, дизајнирани со шпиц и бисерен декор ремен за глуждот, лак со врвка за чувство на шик и елегантен стил.5, САД 6, САД 6. Најдобар Избор : Таков пар женски пумпи со високи потпетици не се само модните задолжителни работи за модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.Содржина на пакетот : 1 Пар Сандали Со Потпетици За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Сандали За Облекување, Пумпи За Потпетици, пумпи за д ' орсеј, Пумпи За Облекување, Сандали Со Потпетици Тип На Шема : Цврста Боја : Беж, Црна (По Избор)Големина : САД 5, САД 5. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Пумпи Со Потпетици Се Изработени од Мек Стп Материјал, Мазни и Удобни, се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед.

Главните својства

Избор на купувачот

Содржина на пакетот : 1 Пар Пумпи За Фустани За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Удобност : Ов�

Подножје : Поместена Тип На Пета : Стилето Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6..

Колекцијата марси пета од Патување нуди удобност и стил за секоја пригода благодарение на безвременски

Трендовски квадратен прст ја ажурира оваа инаку безвременска сандала за фустани, со висока потпетица о�

Нашата пета Од стилето Моника Од Колекцијата Патувања ќе биде најудобната пета што некогаш сте ја облек

Дизајниран со метален кожен горен дел, шема на кожа од гуштер, преден прст на прстите, вампир со лажичка,

Овие потпетици со зашилени прсти секако се нокаут Фалејќи се со влошка од пена за Удобност од 4 мм, потпе�

Потпетиците Саскија Од Колекцијата Патување сигурно ќе фатат комплименти секој пат кога ќе ги носите...

Штиклите од стилето Мелоди Од Колекцијата Патување ќе бидат совршен чевел за да ве однесе од работа до н

Оваа сандала со потпетици од стилето има сатенски горен дел и штикла од стилето за да додаде стил на ваш�

Please wait...