0
clear
  • Млеко Пенење Бокал Чаша Рачка Млеко Пенење Стомна Кафе Лате Пенење Чаша Кафе Пенење Стомна Бокал Кафе Млеко Пена Стомна Чаша Нерѓосувачки Челик Рачка Млеко
  • -20%
  • -20%
Млеко Пенење Бокал Чаша Рачка Млеко Пенење Стомна Кафе Лате Пенење Чаша Кафе Пенење Стомна Бокал Кафе Млеко Пена Стомна Чаша Нерѓосувачки Челик Рачка Млеко

Млеко Пенење Бокал Чаша Рачка Млеко Пенење Стомна Кафе Лате Пенење Чаша Кафе Пенење Стомна Бокал Кафе Млеко Пена Стомна Чаша

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

млеко пенење бокал чаша рачка млеко пенење стомна кафе лате пенење чаша кафе пенење бокал Бокал Кафе Млеко Пенење Бокал Чаша 304 Нерѓосувачки Челик Рачка Млеко Спецификација : Тип На Ставка : Кафе Млеко Пена Терен Материјал : 304 Пакет Од Нерѓосувачки Челик Листа : 1 х Чаша За Пенење Пријателски Дизајн : Постои што може да истури млеко и други загреани течности, кога истурате, не мора да се грижите за истекување на вода. Повеќекратна Употреба : може да собере сос и топол сос, погоден за тешки корисници кои сакаат да прават кафе, млеко и чоколадо. Лесно За Чистење : Оваа чаша има лизгава и лесно се чисти без микробранова печка, може да се стави и во машина за миење садови за безбедна употреба.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој сет вклучува 1 37 мл Квадро Бокал и 1 Бел Капак Земја На Потекло : Кина Материјал : Стакло И Пластични М

Опис Ова е елегантен и убав котел, кој е голем капацитет и изработен од премиум материјал Има исклучител

СЦЕНА : УНИКАТЕН ДИЗАЈН На Кујна : истакнат дизајн на излив во форма на v, за да се спречи течност со ниска

Зошто Го Избираме и Сакаме? Ве молиме имајте предвид и добра по продажбатауслуга : ве Молиме имајте пред�

Тежок Сив Стомна ние сме посветени на обезбедување На Медицински производи што ви се потребни, сите по п

Стерилит 04904106 1Галон Овална Стомна Сино Небо Капак Јасна База Пакет Количина : 1 Големина : 1 Галон Стерил�

Додадете рустикален одблесок во вашиот дом со оваа фарма инспирирана стомна Користете го за држење веш�

Please wait...