0
clear
  • Морел Полипропилен Стрелаштво Цел Лице, Мазга Елен
  • -20%
  • -20%
Морел Полипропилен Стрелаштво Цел Лице, Мазга Елен

Морел Полипропилен Стрелаштво Цел Лице, Мазга Елен

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рафинирајте ја техниката на снимање користејќи Ја Оваа Полипропиленска Мазга Елен Стрелаштво Целно Лице Од Морел. Опремен е со шипки во сите четири агли за лесно закачување и има издржлива 100 проценти водоотпорна конструкција. Оваа долготрајна цел за стрелаштво на отворено е дизајнирана да издржи илјадници истрели. ТЕРЕНСКА ТОЧКА САМО. Громови во сите четири агли за лесно закачување. Отпорен на временски услови. Направено од долготраен издржлив полипропилен. Зема илјадници снимки. АСА постигнувајќи прстени. 14/12/11/10/8 резултат прстени.

Главните својства

Избор на купувачот

Двојната Должност на морел 450 FPS Торба За Стрелаштво На Терен Ви дава можност за стрелачка цел да издржи �

Со додавање на кошничка, јас разбирам и се согласувам Со Политиката За Домашни Ограничени Производи и п�

Хартија целна лице за насп конкуренција Печатени на 100 фунти ознака акции.Карактеристики : хартиено цел�

Please wait...