0
clear
  • Пенингтон Црвена кедар Блуберд Дива птица куќа, пакет
  • -20%
  • -20%
Пенингтон Црвена кедар Блуберд Дива птица куќа, пакет

Пенингтон Црвена кедар Блуберд Дива птица куќа, пакет

DEN 287.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чувајте ги вашите пријатели на птици хранети и заштитени со куќата на птиците во Пенингтон Класик Блубирд. Направено од кедарско дрво, оваа куќа е дизајнирана да ги издржи елементите, така што птиците за гнездење можат да бидат заштитени од времето. Исто така, ќе ги заштити малите птици од предатори. Оваа куќа од дрвени птици е доволно голема за да држи една возрасна мала птица и пет или шест птици за бебиња. Оваа едноставна, класично дизајнирана куќа не е насликана, така што можете да ја завршите како што сакате. Најздрав дом за мали птици. Направено од оригинално природно црвено кедарско дрво. Куќи возрасни и 5-6 бебешки птици. Штити од временските услови и предатори. Големина : 6,75 L x 6.5 W x 13 H ". Преносен : Да. Состојба : ново.

Главните својства

Избор на купувачот

Пенингтон кедар вил фидер за птици привлекува повеќе птици со комбинација на пакет и семе...

Please wait...