0
clear
  • & С Овошје И Орев Семе И Сует Змија, оз, Диви Птици Храна, Пакет
  • -20%
  • -20%
& С Овошје И Орев Семе И Сует Змија, оз, Диви Птици Храна, Пакет

& С Овошје И Орев Семе И Сует Змија, оз, Диви Птици Храна, Пакет

DEN 719.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Змијата Од Овошје И Ореви ц&С е иновативна торта со семиња што се држи заедно со желатин и се меша со најдобрите Овошја, ореви, семиња и Грутки Од Бобинки. Оваа змија создава помалку неред, помалку отпад и е подолготрајна од обичните мешавини од семе од диви птици. Тоа ќе биде одличен додаток на вашиот двор вклучена и ќе резултира со успешна "Година" диви птици хранење. Нашите Колачи Со Змии исполнуваат различни потреби за хранење диви птици и го користиме најквалитетното и најчистото семе достапно денес!. Нашите уникатни формулации ги комбинираат најдобрите во овошје, ореви и семе. Прифаќањето на дивите птици е огромно и потврдено со независно истражување.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашиот Сует од Цреша содржи врвни состојки како пченка, бело просо, овес и цреши кои се мешаат со најквал

Утринска Песна Сончоглед Сует Храна За Диви Птици, 9Унца На Глобалната Храна За Жетва, ние сме страсни за

Suet Nuggets од сончоглед може да се хранат сами на платформа фидер Или Грутка / кикирики / сончоглед фидер кор

Please wait...