0
clear
  • Рамен црн циркониум прстен со ласерски келтски крст
  • -20%
  • -20%
Рамен црн циркониум прстен со ласерски келтски крст

Рамен црн циркониум прстен со ласерски келтски крст

DEN 974.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој значаен црн циркониум келтски крст прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергенски. Оваа ставка има вклопување во удобност. 10мм рамен црн циркониумски прстен со ласерски келтски крст : овој уникатен келтски крст венчален прстен е издржлив.

Главните својства

Избор на купувачот

Слезете на колена и дајте ветување за loveубов со овој безобразен свадбен бенд во Миабела Монтирано во бу�

Направете го тој посебен момент магичен со предлагање со овој исклучителен миабела создаден бел сафир �

Понудете ја таа посебна разновидност за да ја засили нејзината дневна гардероба и стил со прстенот за а�

Прославете со некој специјален со надавање на овој прстен за дијамантски празници Со прекрасни дијаман

Однесувајте се кон жената што ја сакате на овој прекрасен сет на невестински дијаманти Изработени во ро

Гледајте ги нејзините очи осветлени кога ќе и ’ја дадете оваа прекрасна Миабела создаде бел сафир трип�

Прекрасен бел дијамант е централен поставен на врвот на овој прстен, опкружен со малку помали камења Оп�

Прекрасен бел дијамант е централен поставен на врвот на овој прстен, опкружен со малку помали камења...

Едвард Мирел Титаниум Црн Ti Triple Comped 4mm Bandthis стручно дизајниран накит : прстените се произведуваат со пер�

Направете ја да се чувствува како принцеза со тоа што ќе и ’ја нададам оваа сложена миабела Моисанит гр�

Please wait...