0
clear
  • Сваровски Женски Прекрасни Кристали Мини Сребрен Тон Гледајте 5242901
  • -20%
  • -20%
Сваровски Женски Прекрасни Кристали Мини Сребрен Тон Гледајте 5242901

Сваровски Женски Прекрасни Кристали Мини Сребрен Тон Гледајте 5242901

DEN 1680.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сваровски Прекрасни Кристали Мини Сребрен Тон Дами Гледајте 5242901 Разигран но елегантен овој модерен прекрасен часовник Кристали прикажува 20 пенливи елементи што се лизгаат околу бирачот. Случај од нерѓосувачки челик бела мајка : на : бисер бирање и нерѓосувачки челик метална нараквица заврши ова око : фаќање дизајн. Идеален за секојдневно носење и специјални прилики. Случај : 31 мм. отпорен на вода до 50 м.швајцарски направени.

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете допир на искра секој ден со ова модерен часовник Сваровски во иновативна овална форма Случај �

Свежо и летно овој пар позлатени обетки може да се носат на три различни начини : како едноставни обрачи

Please wait...