0
clear
  • Свеќичка Жица Сет П Н: Одговара изберете: 1969-1971, 1977 - ТОЈОТА КОРОЛА
  • -20%
  • -20%
Свеќичка Жица Сет П Н: Одговара изберете: 1969-1971, 1977 - ТОЈОТА КОРОЛА

Свеќичка Жица Сет П Н: Одговара изберете: 1969-1971, 1977 - ТОЈОТА КОРОЛА

DEN 1807.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нгк Свеќичка Жица Сет П/Н : 8134 НГК Е Специјалист За Палење со повеќе ое експертиза на глобално ниво од која било друга марка. Со над 80 години автомобилско искуство, семејството на автомобилски производи на НГК е водено од екстремна посветеност на иновациите, перформансите и квалитетот. Премиум производите за палење на НГК се произведуваат до највисока издржливост и оперативни перформанси за да ги исполнат стандардите ЗА ОЕ. Специјалистот За палење целосна понуда на производи вклучува свеќички, светилки, калеми за палење, чизми на серпентина и жичани комплети. Со најсовремени производствени, инвентарни и дистрибутивни капацитети во Северна Америка и на глобално ниво, НГК е посветена на обезбедување на клиенти со производи и услуги од светска класа. Наследството НА НГК ОЕ, ненадминат квалитет и водечки возила во оперативната покриеност ја зајакнува Нгк како Специјалист За Палење кој нуди квалитетни заменски делови за домашни и увозни возила. Нгк Свеќичка Жица Во собата. Одговара Изберете : 1970-1971,1974,1977-1979 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,2 Л 1983-1984 ТОЈОТА СТАРЛЕТ 4 Цил 1,3 Л 1969 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,1 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните својства

Избор на купувачот

Делфи е оригинална марка на опрема што соработува со други производители за снабдување на деловите со к

Стандардна палење свеќичка жица сет е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и

Стандардните комплети за палење на брендот Про Серија користат висококвалитетни проводници, техники н�

Ги зголемува перформансите на моторот И одговорот на гасот Комплетот За свеќички За свеќи Одговара Изб�

Acdelco Професионалните Комплети За Жица за Свеќи се дизајнирани со фиберглас за зајакнување на јачината и

Одговара на следниве возила : Форд Е150 Еконолин1999 (подмодел : База, XL) 4.6 Лфорд Е150 Еконолин Клуб Вагон1999 (п�

Ги зголемува перформансите на моторот И одговорот на гасот Комплетот За свеќички За свеќи Одговара Изб�

Поставете ја жицата За Палење со престолит сетот Од Јаглеродно јадро Од Престолит е отпорен на горива, м

Компатибилен Со мал Блок ford® опремен со 7mm9mm свеќички жици Овој производ не е создаден или продаден од ford

Тејлор Жица / Теме ГРОМ 8.2 ПРИЛАГОДЕНО 6 ЦИЛ ЦРВЕНА ТЕЈЛОР Жица / Теме 82203 ТАЈ82203 ГРОМ 8.2 ПРИЛАГОДЕНО 6 Цил

Комплет Жица За Свеќички; Жица Од 45 Степени; Директно Подигање; 6 Комплет Парчиња;Ги Исполнува Или Надмин

Жиците за Палење од 7 и 8 мм СЕ оценети Со Класа Е Од Класа Ј2031, најквалитетна жица што се користи во индус�

Комплетите за интермоторна жица имаат увозна свеќичка во стилот НА ОЕ и чизми за дистрибутер кои изглед

Please wait...