0
clear
  • Држач За Свеќи Со една глава во европски Стил Гроздобер Држач За Свеќи За Маса
  • -20%
  • -20%
Држач За Свеќи Со една глава во европски Стил Гроздобер Држач За Свеќи За Маса

Држач За Свеќи Со една глава во европски Стил Гроздобер Држач За Свеќи За Маса

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис. Дали барате нежен и шик држач за свеќи? Нашиот свеќник ќе ги задоволи сите ваши потреби. Со креативен дизајн со една глава, не само за практична употреба, туку и украс за вашата соба. Убав божиќен подарок за пријателите и семејството. Карактеристики. - Боја : Златна. - Материјал : Железо. - Големина : 7, 60Х5, 60Х4, 30см/2, 99Х2, 20Х1, 69ин . - Изработен врвен железен материјал, Столбна Свеќа Стојат со стабилни перформанси и долго време на услуга. - Држачот за свеќи е исто така одличен за прикажување како домашен декор на крајните маси или за употреба како централни делови на масата. - Изборот на држач за свеќи за домот, создавајќи убава, топла и романтична атмосфера за вас. - Со деликатна изработка и детали, ќе одговара со сите стилови на сцени како совршена декорација на домот. - Концизниот и елегантен дизајн го прави повеќе разноврсен и може добро да ја освои љубовта на луѓето. Изработен врвен железен материјал, Столбна Свеќа Стојат со стабилни перформанси и долго време на услуга. Држачот за свеќи е исто така одличен за прикажување како домашен декор на крајните маси или за употреба како централни делови на масата. Изборот на држач за свеќи за домот, создавајќи убава, топла и романтична атмосфера за вас. Со деликатна изработка и детали, ќе одговара со сите стилови на сцени како совршена декорација на домот. Концизниот и елегантен дизајн го прави повеќе разноврсен и добро може да ја освои љубовта на луѓето.

Главните својства

Избор на купувачот

20 / 23см Вештачки Бор Гранка Лист Венец Свеќник Венец Божиќ Свадба Партија Маса Врата Прозорец Градина Де

Опис Овој држач за метални свеќи е изработен од железен материјал, убав и практичен, со одлична текстура

Овие несомнено елегантни, осветлени урагани Се Божиќ неопходен за луксузно украсување...

Колекционерските свеќници се исто така идеални подароци за широк спектар на поставки, забави, свадби, г�

Нашите Сини 2Парче Споени Стаклени Свеќи Со Штандови е убав додаток што гордо ќе го прикажете во секоја �

Создадете топол амбиент во вашиот дом оваа зима! Ставете го ова трио со свеќници на каменот, масата за ве

Опис : Тип : 5 Глави Свеќник Материјал : Железо + Легура + Кристал Боја : Сребрена, Златна (Опционално) Вкупн

Додадете моментално осветлување на расположението во вашиот дом и градина Со Фенерот Хартланд со трепе

Име : Држач За Свеќи Опсег На Примена : Декорација На Домот / Амбиент / Јадење Боја На Производот : Кафеава,

Име : Божиќ Свеќник Форма : Елка, снегулка, елен, пентаграм Големина : 15,5 см 8 см Материјал : железо, крпа Пр�

48 Пакување Во сребрена Метална Завршница ласерско сечење украсни обвивки За Фрукс Дома И ДВОР Треперењ�

Опис : фенерот за свеќи е мал по големина, лесен по тежина, што го олеснува носењето.Производот има спосо�

Комплет Од 2 Златно Обоени Геометриски Држачи за Свеќи со Украсни Контејнеридимензии : дијаметар од 3 ин�

Дакота т лајт блок пар 2х3 инчи елегантна изјава на јасни блокови од кристал за да ја нагласи убавината н�

Овој Прекрасен Држач За Мозаични Свеќи Сигурно Ќе Ве Импресионира Со Својот Изглед Изработени Од Квали�

Please wait...