0
clear
  • Оми 17215. Тахометар Одговара 87-Wrangler
  • -20%
  • -20%
Оми 17215. Тахометар Одговара 87-Wrangler

Оми 17215. Тахометар Одговара 87-Wrangler

DEN 607.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тахометар тахометар; Оригинална Замена На Опремата;СПЕЦИФИКАЦИИ : Рамка Боја : Црна Боја На Лицето : Блекгамер Големина : 4.000 во.Боја на домување : Опсег На Голдрпм : Вклучено Е Светло За Промена На Оем : Предлог За Предупредување 65 : Предлог За Предупредување 65 Порака : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Рак И Репродуктивна Штета - www.P65 Warnings.ca.gov.FEATURES : Direct Замена На Фиторигинална Опрема Ограничена 5-Годишна Гаранција Ако вашиот тахометар не успее правилно да го измери и прикаже нивото НА ВРТЕЖИ во МИНУТА на моторот во Вашиот Џип, можеби е време да го замените. Овој тахометар за замена во фабрички стил Од Омикс одговара на 87-91 модели НА WRANGLER YJ опремени со мотор од 2,5 литри и ви дава точно отчитување НА ВРТЕЖИ во МИНУТА од 0 до 7.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Заменува ОЕ 56002914омикс-Ада е најголемиот независен производител и компанија на големо само со целосна линија на џип делови и додатоци. Со над 16.000 делови За Џипови на залиха, со малопродажна вредност над 30 милиони долари, ние сме компанија зад речиси сите трговци на мало со џип делови и дистрибутери на магацини во САД и над 50 земји ширум светот. Покрај тоа, Омикс-Ада е врвен деловен партнер за многу трговци на мало со џип делови, дистрибутери на магацини, монтери и интернет трговци во САД и низ целиот свет. Продадена Количина : Продадена Поединечно.

Главните својства

Избор на купувачот

Сите нарачки се на залиха,нарачките платени го испраќаат следниот работен ден Оваа ставка испраќа земј�

Елита Серија Тахометар; 33 / 8 во.; Црно Лице За Бирање; Флуоресцентен Црвен Покажувач; 7 Бои ЗА ИЗБОР НА Кор�

Оригинален дел за замена На Бригс И Стратон за мали бензински мотори Овој оем дел обезбедува правилно в�

Карактеристики : Се користи за мерење НА ВРТЕЖИ во МИНУТА на автомобилскиот мотор Мерењето е 0~8000 ВРТЕЖИ

Please wait...