0
clear
  • Тампа Беј Молња - Постер за wallидови на Никита Кучеров, 22.375 34
  • -20%
  • -20%
Тампа Беј Молња - Постер за wallидови на Никита Кучеров, 22.375 34

Тампа Беј Молња - Постер за wallидови на Никита Кучеров, 22.375 34

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој меѓународен тренд на НХЛ Тампа Беј Молња - Никита Кучеров 19 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NHL Tampa Bay Молња - Никита Кучеров 19 wallиден постер : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Клип за постери вклучува две 24 "Пластични шини со блиско ниво со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентични, официјално лиценцирани уметнички дела. Постери Димензии : 22.375" x 34 ".

Главните својства

Избор на купувачот

Дали сте fanубител на гром на Тампа Беј? Добијте го овој официјален дизајн на NHL на вашиот Coveroo Овој дизајн

Please wait...