0
clear
  • Колекција На Радост Еден-Лесен Мини-Приврзок
  • -20%
  • -20%
Колекција На Радост Еден-Лесен Мини-Приврзок

Колекција На Радост Еден-Лесен Мини-Приврзок

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Радосната едноставност го дефинира овој мини-приврзок со едно светло со флејтирано стакло од Колекцијата Радост. Освежувачките и модерни заоблени форми на четкани метални раце од никел го подобруваат гравираното бело флејтирано стакло. Координативните тела од оваа колекција ви овозможуваат да украсите цел дом со доверба и стил. Уникатната конструкција доаѓа со две стебла од 6 инчи и еден синџир од 72 инчи за да се овозможи тела да висат директно и рамно на која било висина. За стеблото виси тела се уште се потребни една или две врски на синџирот. Колекција На Радост Еден-Лесен Мини-Приврзок.

Главните својства

Избор на купувачот

Сатен Платина Тон Заврши Островот Осветлување 34 " Широк Средна Основа 4 Светло Тела.Бренд : Светот На Сја�

Дизајнерската Куќа 588764Сг Милбриџ 1Светло Таванско Светло има едноставен дизајн со полиран месинг финиш

Нашиот (1) лесен квадрат вител стакло флешмаунт е доволно разноврсна за секој дом Прекрасно е вителките �

Осветлете ја вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценцирана светилка Во Стилот на �

Осум Светло Масло Нанесуваат Бронзено Опал Стаклено Островско Светло Со Пристап 64018ОРБ / ОПЛ Во Бронзен�

Понудете модерен спин на безвременски дизајн со Колекцијата Паркхурст Металните рамки во стилот на фен

Се повеќе и повеќе, компаниите создаваат интересни опции за осветлување на патеката кои се централни де

Одредени парчиња Од колекцијата Портланд Од Глоуб Електрик додаваат модерна елеганција во вашиот дом, �

Прекрасните дрвени загради и корбели се совршен избор за давање детали или поддршка на работни површин�

Peerless Lcd Таванот ПЛАНИНАТА LCC 18монтажа комплетНавалување И Вртливата за ЛЦД ТВ црна Клучни Карактерист�

Прегрнете мек гроздобер сјај со светло за суета За капење Од Колекцијата Арчи Јасни двојни призматични

Прекрасните дрвени загради и корбели се совршен избор за давање детали или поддршка на работни површин�

ОВОЈ црн+ДЕКЕР 52 инчен тавански вентилатор со светлина ќе циркулира воздух како никогаш досега Нашиот в

Please wait...