0
clear
  • Дигипауер Смартфон РИГ Статив, Црн
  • -20%
  • -20%
Дигипауер Смартфон РИГ Статив, Црн

Дигипауер Смартфон РИГ Статив, Црн

DEN 1279.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мини стативот на масата ви овозможува да го поставите телефонот за да снимате долги видеа како упатства за убавина или готвење, предавања, презентации или дури и подкасти. ФОТОГРАФИЈА БЕЗ РАЦЕ-држачот за мобилен телефон има отстранлив безжичен далечински управувач што го активира ослободувањето на блендата на камерата, овозможувајќи ви да кликнете фотографии од 30 стапки подалеку. Аце оние соло фотографија сесии без да се движат вашиот мобилен телефон. Отстранливиот безжичен далечински управувач се поврзува со вашиот телефон преку Bluetooth и го активира ослободувањето на блендата на фотоапаратот, овозможувајќи ви да кликнете исчисти слики до 30 стапки подалеку без некој да стои во близина на вашиот телефон и да допира на копчето за камерата за вас. Стативот исто така се преклопува во селфи стап за да можете да влогирате во движење. Овој држач за телефон погоден за џеб доаѓа со држач за ладни чевли на врвот што ви овозможува да поврзете или микрофон, ИЛИ ЛЕД светло, или кој било друг додаток за влогирање за да го направите комплетен комплет. Двојки како селфи стап за влог во движење. РАЗНОВРСНА КОМПАТИБИЛНОСТ-држачот и стабилизаторот се компатибилни со сите iphone и android телефони и овозможуваат вертикално и хоризонтално монтирање. ИДЕАЛЕН ЗА ЕДЕН И СИТЕ-Дизајниран За влијатели На социјални медиуми, филмски ентузијасти, блогери и блогери за патувања, овој зафат за паметни телефони е совршен за снимање Видеа на Јутјуб, Тик-Ток И Instagram, или за пренос во живо, или снимање дневни блогови. Се одликува со гумен стисок за безбедно држење на телефонот додека кликнувате на селфи или за време на фотосесии или видео снимки.Сакате содржина со професионален изглед за вашите социјални медиуми без да трошите премногу на фенси опрема? Стабилизаторот за држење на џебот на дигипауер со Далечински Управувач на Безжичниот Бленда е вашето едношалтерско решение за снимање стабилни и јасни фотографии и видеа.

Главните својства

Избор на купувачот

1 * Селфи Стап Статив ●6 Делови Што Може да се Прошират И Усвојуваат дизајн на телескопска цевка, висинат�

Карактеристики : Завртката од 14 инчи е универзално применлива ЗА DSLR, SLR, стабилизатор, монтирање на држа�

Please wait...