0
clear
  • Модни Ленти За Коса Извонредна Памучна Лента За Глава Универзални Ленти За Нега На Кожа Предмети За Домаќинството Додатоци За Бања За Тениска Кошаркарска Морнариц
  • -20%
  • -20%
Модни Ленти За Коса Извонредна Памучна Лента За Глава Универзални Ленти За Нега На Кожа Предмети За Домаќинството Додатоци За Бања За Тениска Кошаркарска Морнариц

Модни Ленти За Коса Извонредна Памучна Лента За Глава Универзални Ленти За Нега На Кожа Предмети За Домаќинството Додатоци За

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Премиум Материјал : вратоврската за коса е изработена од памук, кој е удобен, се пере и брзо се суши.Еластичен Дизајн : оваа спортска лента за глава е еластична, која може да се врзе според обемот на главата, така што не се грижите за тоа.Шарени : постојат разнобојни за да изберете, така што можете да изберете според вашите желби и начин на облекување.Практично : лентата за глава може да ја одржува вашата коса чиста, а исто така е погодно за вежбање.Повеќекратна употреба : лентата за глава е погодна за одбојка, фудбал, кошарка, џогирање, возење велосипед или перење дома.Спецификација : Материјал : Памучна Боја : Како Што Е Прикажано Големина : Прибл. 20x8cm/7, 87x3, 15nchnote : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Вратоврска За Коса Шарени : постојат разнобојни за да изберете, за да можете да изберете според вашите желби и начин на облекување. Практично : лентата за глава може да ја одржува вашата коса чиста, а исто така е погодно за вежбање. Повеќекратна употреба : лентата за глава е погодна за одбојка, фудбал, кошарка, џогирање, возење велосипед или перење дома. Премиум Материјал : вратоврската за коса е изработена од памук, кој е удобен, се пере и брзо се суши. Еластичен Дизајн : оваа спортска лента за глава е еластична, која може да се врзе според обемот на главата, така што не се грижите за тоа.

Главните својства

Избор на купувачот

Борбајте се против студот во овој џогер пан, слаби пантолони, дизајнирани за перформанси во студени усл�

Лентите за глава Од Јога Никнуваат се одличен, стилски додаток за вашето мало девојче Одликувајќи се со

Rush Pro Jr QL воведува Quicklace со обувките на Вилсон, со што е полесно од кога и да било да ги ставите чевлите и д�

Твил На Миди Здолниште Здолништа За Жени Миди Должина Појавување Здолниште Сет Креветчето Здолниште Де

Брзо Суво И Елегантно Плисирано Тениско Здолниште Внатрешна Торба За Лесни Јога Кратки Панталони Женск

Овие спортски шорцеви не се погодни само за спортови во затворен простор, како што се трчање, фитнес, јог

91"Size : XLWaist : 82cm / 32.92"Hip : 126cm / 49.56"Hip : 120cm / 47.Разноврсна : добро се комбинира со основни кошули, џемпери, кардиг

Одете со полна сила кога ќе дојде времето за игра со Овој Тимски Пакет Ленти за Глава Дизајнирани за мак�

Опис Дали барате практична лента за врзување за спорт? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот про

●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот

Функција : 1 Повеќенаменски : Широките ленти за глава се погодни за работа, вежбање, јога, пешачење, нега н

Опис : оваа лента за коса нема интерфејс за цвест и тоа нема да влијае на целокупнатаesетика...

Опис : Фалејќи се со многу одличниот дизајн, оваа лента за глава има многу различни бои по ваш избор...

Еднобоен разноврсен фустан со мини должина за голф, безоблична силуета, може да се носи на и надвор од те

Womenенски јога спорт еластичен цветник за коса лента за глава турбан изопачен плетенкан карактеристики :

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка е продадена Од Феникс Од Пазарот На Џојбај.Спецификации : ...

Please wait...