0
clear
  • ХАНКУК Динапро БАНКОМАТ РФ Гума За Сите Терени-ЛТ305 70Р ЛРЕ 10пли Номинална
  • -20%
  • -20%
ХАНКУК Динапро БАНКОМАТ РФ Гума За Сите Терени-ЛТ305 70Р ЛРЕ 10пли Номинална

ХАНКУК Динапро БАНКОМАТ РФ Гума За Сите Терени-ЛТ305 70Р ЛРЕ 10пли Номинална

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

За агресивно возење на сите терени. Најдобрата гума на/надвор од патот за возилата 4х4, Ханкук Динапро НА/М користи тежок дизајн на шема и блок структура за надминување на секој пат. ХАНКУК Динапро БАНКОМАТ (РФ10) 305/70Р16 124 Р гума.

Главните својства

Избор на купувачот

Crosswind A / T 255 / 70 R16 111 SOVERVIEWAn гума за сите терени, Crosswind A / T е дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони �

Crosswind Цела Сезона UHP 225 / 45 R18 95 W Xloverviewcrosswinds СИТЕ Сезона UHP е ултрависоки перформанси, сите сезонски гуми, к�

Дизајнот на шарата на надворешното рамо го подобрува односот патгума што ја подобрува реакцијата на во�

Гума за терен Со кал, N889 M / T Madstar од Нанканг им нуди перформанси на возачите заедно со солидна привлечнос�

Континентален Вкрстен Контакт LX20 235 / 75 R16 108s Був Гума Континентална crosscontact lx20 P235 / 75 R16 108s був Сите сезонск

Falken Ziex S / TZ05 265 / 35 R22 102h Xloverview Falken Ziex S / TZ05 е гума за сите сезони за Теренци и лесни камиони Зиекс С / Ц05 има д�

ДИВИОТ ВРВ АТ3В Од Фалкен е дизајниран за авантура, во секое време и во секое време ДИВИОТ Врв АТ3В комбин

Гудјер Вранглер Дуратрак е гума надвор од патот специјално дизајнирана за возачи кои сакаат влечење пр�

Firestone ДЕСТИНАЦИЈА LE2 P265 / 75 R15 112toverviewte дестинацијата LE2 ОД Firestone е наменета за гуми за сите сезонски перфор�

CROSSCONTACT LX20 Со Технологија Eco PlЕ еколошки пријателски Кросовер / ТЕРЕНЕЦ За Турнеи на Сите Сезонски Гуми н�

Компјутерски оптимизиран дизајн ја намалува отпорноста на тркалање за да ја подобри ефикасноста на гор

Земјата На Патеката Дик Цепек 30х9, 50Р15ЛТ / 6 гумата е лесна Со индекс на оптоварување од 104, ова тркало ќе п�

Michelin Defender LTX M / S 235 / 75 R17 109toverviewdesignedigned За CUVs, Теренци и лесни камиони, Michelin Defender LTX M / S е гума за сите сезони

Westlake SL309 LT235 / 80 R17 120 / 117 Q Eoverviewt SL309 ОД Westlake е сенаменска, тешка гума за сите сезони, наменета за употреба на

Тркало / Раб Не Се Вклучени Дизајниран за употреба на спортски лесни камиони и Теренци Вградениот штитн�

КЕЛИ САФАРИ ТСР 315 / 75Р16 127К Гумата КЕЛИ сафари ТСР нуди солидна гума за влечење на сите терени со зголеме�

3Д МИКРОМЕРАЧНИТЕ ШИПКИ се иновативна технологија која им овозможува на елементите на шарата на гумата

Гумата Купер Дискаверер HT3 AllСезона 235 / 65 R16 C E 121r е комерцијална лесна гума за камиони од докажаната лини�

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

ДЕСТИНАЦИЈАТА НА Firestone LE2 Е гума ЗА сите сезони, која е наменета за употреба на CUVs, Теренци и лесни камион�

Bridgestone Duravis R500 HD LT235 / 80 R17 120 / 117 R Eoverview комерцијалните камиони имаат потреба од долготрајна, робусна гума ш

Свињата За Патеки Канати е дизајнирана да ви даде исклучителна влечна сила на сите терени и временски у�

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Гумата Falken Wildpeak H / T е наменета за лесни возачи на камиони и ТЕРЕНЦИ кои сакаат комбинација од врвно сув�

Баја АЦ П3 има уникатен хибриден дизајн помеѓу шема на шари на сите терени и терени од кал за да го даде з�

Please wait...