0
clear
  • Сончево Здравје Фитнес Олимписки Браник Тежина Плоча Гумени Обложени 45 фунти
  • -20%
  • -20%
Сончево Здравје Фитнес Олимписки Браник Тежина Плоча Гумени Обложени 45 фунти

Сончево Здравје Фитнес Олимписки Браник Тежина Плоча Гумени Обложени 45 фунти

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Единствената хромирана влошка ја штити Оли лентата од оштетување и овозможува непречено товарење и истовар. Боја Кодирани Висококвалитетни гумени плочи направени за обука или конкуренција (Стандарди ЗА ИВФ). ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ-плочите ОД 10 КИЛОГРАМИ не треба да се користат изолирани со мрена кога постојано се испуштаат, може да предизвикаат искривување или пукање што не е покриено со гаранцијата.

Главните својства

Избор на купувачот

Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од светот што брз

Ако барате мешавина од вредност, квалитет и перформанси во комплетот плочи со гумени тежини, нашите обо�

Тежините НА ЧЕЛИЧНОТО ТЕЛО и комерцијалните решетки се дизајнирани да бидат тешки и прецизни, така што �

(Мерењата на дурометарот ја покажуваат густината на гумата и колку плочата отскокнува кога ќе падне, пр�

ДВОЈНИ ПЛОЧИ ОД 10 КИЛОГРАМИ : нашиот комплет плочи за браник вклучува две тежини од 10 фунти со димензии о

Please wait...