0
clear
  • Класичен wallид за внатрешни работи и трим боја, баба Смит Вајт, сатен, галон
  • -20%
  • -20%
Класичен wallид за внатрешни работи и трим боја, баба Смит Вајт, сатен, галон

Класичен wallид за внатрешни работи и трим боја, баба Смит Вајт, сатен, галон

DEN 223.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расчистување. Поддржано со 15-годишна гаранција, вашата куќа и проекти за сликање на трим ќе траат и ќе изгледаат одлично. Латекс -куќата на куќата може да се користи на drywall, гипс, asonидање, дрво и подготвен метал. Класичен Wallид за внатрешни работи и боја на боја, баба Смит Вајт, сатен, 1 галон внатрешна wallидна боја и трим боја обезбедува трајна завршница. Внатрешната боја на латекс доаѓа со 15 -годишна гаранција. Може да се користи на drywall, гипс, asonидање, дрво и подготвен метал. Бојата што се пее е лесно да се исчисти со сапун и вода. Користете за wallидно сликарство, како боја на вратата, трим боја и многу повеќе. Лесна примена. Достапно во широк спектар на бои на декораторот.

Главните својства

Избор на купувачот

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Please wait...