0
clear
  • Германска Империја Орел Со Бои На Знаме Резервна Торбичка За Покривање На Гуми Амблем На Торбичка За Тркала Со Национално Знаме За Мицубиши Пајеро
  • -20%
  • -20%
Германска Империја Орел Со Бои На Знаме Резервна Торбичка За Покривање На Гуми Амблем На Торбичка За Тркала Со Национално Знаме За Мицубиши Пајеро

Германска Империја Орел Со Бои На Знаме Резервна Торбичка За Покривање На Гуми Амблем На Торбичка За Тркала Со Национално Знаме

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : . Количина : само еден капак на гумата. Опис на дизајнот : целосен под дизајн, еднострано печатење. Опис на материјалот : Полиестер (полиестер). Перформанси на производот : силна водоотпорна ткаенина, не само отпорна на прашина и водоотпорна, туку и заштита од сонце и спречување на корозија, во голема мера го подобрува изгледот на возилото и ја одржува резервната гума чиста. Применливи сценарија : универзално за џипови, приколки, Теренци, камиони и многу возила. Дополнителна конструкција : доаѓа со најлонско јаже и карабин, прилагодлива големина, лесна за инсталирање и отстранување, не се потребни алатки. Посебна Забелешка : податоци За оваа големина поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 1-3см е нормална. Големина : 14-инчен, 15-инчен, 16-инчен, 17-инчен. Ве молиме изберете ја големината според дијаметарот на гумата, погледнете ја сликата. Инструкции за перење : се препорачува да се избрише со влажна крпа за чистење.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : Количина : само еден капак на гумата Опис на дизајнот : целосен под дизајн, еднострано печатење...

МАРКА : ОМАК ААЈА БРЕНД ПРОЕКТ : JXZR ГТИН : 08698797899840 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ДЕЛ БРОЈ : U001264 ЗАВРШНА ПОВРШИНА : Сјајна

ЗНДУО Апстрактна Универзумска Линија лавра шема резервниот капак на гумата е изработен од полиестер за

Please wait...