0
clear
  • Квадратна Основа Универзална Употреба Рициново Отпорно На Абење За Мебел Бебе Шетач
  • -20%
  • -20%
Квадратна Основа Универзална Употреба Рициново Отпорно На Абење За Мебел Бебе Шетач

Квадратна Основа Универзална Употреба Рициново Отпорно На Абење За Мебел Бебе Шетач

DEN 233.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис. Изработен од врвен материјал метална плоча за тркала, може да се врти за 360 степени. Опремен со практичен, но едноставен систем за сопирање обезбедува безбедносна употреба. Овој вид тркало најчесто се користи за колички, делови за мебел и за одредена опрема. за транспорт на лесен мебел и дисплеи тивко и безбедно. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : КОМПЈУТЕР/Најлон. - Големина : 5 х 4 х 3 см. - Носивост : 15 кг. - Изработени од премиум материјал, обезбедуваат долг работен век и подобро користење на перформансите. - Опремен со едноставен, но практичен систем за сопирање, ви овозможува полесно и поудобно да го користите. - Комбинирајте изворен материјал и практичен дизајн заедно, олеснете го инсталирањето. - за транспорт на лесен мебел и дисплеи тивко и безбедно. - Ротирајте 360 степени. Мазна, тивка и цврста. - Овој вид тркало најчесто се користи за колички, делови за мебел и за одредена опрема. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Изработени од премиум материјал, обезбедуваат долг работен век и подобро користење на перформансите. Опремен со едноставен, но практичен систем за сопирање, ви овозможува полесно и поудобно да го користите. Комбинирајте изворен материјал и практичен дизајн заедно, олеснете го инсталирањето. Идеален за транспорт на лесен мебел и дисплеи тивко и безбедно. Ротирајте 360 степени. Мазна, тивка и цврста.

Главните својства

Избор на купувачот

Списокот е за сет од четири (4) Сервисни Серии #20 15 / 8 "проширување на вртливите тркалца од нерѓосувачки че

НсфНаведени Санитарни Навој Матични Тркалца, Вртливата Тркалце Со Сопирачка, 90 фунти Оптоварување Рејт

Клучни Карактеристики;вртливите тркалца се дизајнирани да носат лесен до мебел со средна тежина;вртлив

Карактеристики : Лесен за чистење Издржлива и повеќекратна функција за количка во куќа, фабрика...

Карактеристики : Секое гумено тркало може да издржи до 70 килограми Комплетот од 5 држи максимално 350 кило

Должината на производот е 4см, ширината е 4,3 см.Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик и пп ма�

боја : како што е прикажано на сликата материјал : Големина : дијаметар На Тркалото 25mmtoal Висина 62mm Screw Гол�

Списокот е за сет од четири (4) Сервисни Тркалца серија #20 тркалца, две (2) вртливи тркалца за завртки и две

Овие тешки тркалца се издржливи и дизајнирани за употреба во најсложените средини.Гумена шара што не оз

Please wait...