0
clear
  • Национални 7537 Тркало Печат
  • -20%
  • -20%
Национални 7537 Тркало Печат

Национални 7537 Тркало Печат

DEN 655.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата. Ние нудиме премиум решенија за запечатување повеќе од 75 години. Нашиот дизајнерски тим држи чекор со индустријата и обезбедува напредни решенија за денешните возила. Тип на дизајн : без пролет; една усна. Температурен опсег : -40 до 225 Степени Целзиусови / -40 до 107 Степени Целзиусови. Добра ниска температура способност. Ниско отекување во јаглеводородни течности. Обезбедува квалитетни и сигурни перформанси за секој вид поправка.

Главните својства

Избор на купувачот

МАСЛО ПЕЧАТ МАСЛО ПЕЧАТ Заптивка На Тркалото Одговара Изберете : 19731975,19771986 ШЕВРОЛЕТ К10 1987 ШЕВРОЛЕТ В10 1973

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата...

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата Ние нудиме п�

Печат на предните ТркалаКомпатибилен со 1991 1994 Форд Експлорер 4wdposion : Front Note : PDLCompatible со или Одговара : 19911

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата...

19882000 ШЕВРОЛЕТ К3500 БЕЛЕШКИ За Заптивка НА Задното Внатрешно Тркало10 5 " Прстен Менувачи Години : 1988 1989 1990 19

СКФ одамна е лидер во дизајнот и развојот на пломбите, измислувајќи ја првата интегрирана заптивка на в�

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

СКФ одамна е лидер во дизајнот и развојот на пломбите, измислувајќи ја првата интегрирана заптивка на в�

Заптивки на тркала : 6978 Кадилак Елдорадо, 6978 Олдсмобил Торонадо Национален 5109 тип На Дизајн На Заптивка �

Маснотии / Заптивки За Масло : 74 Форд Кантри Седан, 74 Форд Кантри Скваер, 7477 Форд Обичај 500, 74 Форд Галакси 5

Премиум Предниот Внатрешен Премиум Заптивка На Тркалата Од Центричен Заменете го истрошениот или бучн�

Please wait...