0
clear
  • Штипки За Подесување Гитара, Намалете Ја ' Рѓата Едноставна Инсталација Гроздобер Штипки За Подесување Гитара За Додатоци За Музички Инструменти
  • -20%
  • -20%
Штипки За Подесување Гитара, Намалете Ја ' Рѓата Едноставна Инсталација Гроздобер Штипки За Подесување Гитара За Додатоци За Музички Инструменти

Штипки За Подесување Гитара, Намалете Ја ' Рѓата Едноставна Инсталација Гроздобер Штипки За Подесување Гитара За Додатоци За

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Штипки За Подесување гитара, Намалете Ја 'Рѓата Едноставна Инсталација Гроздобер Штипки За Подесување Гитара За Додатоци За Музички Инструмент Спецификација : Тип На Артикал : Гроздобер Штипки За Подесување Гитара Боја : Сребрен Материјал : Список На Пакети : 6 x Тјунер Клуч Главата6 x Завртка6 x Приклучок Овој штипки за подесување го заклучуваат тјунерот за да спречат брзините да бидат изложени на воздух и да ја намалат' рѓата, која е издржлива. Гитарските жици подесени од копчињата за подесување не се лесни за олабавување и се цврсти и удобни. Оваа штипка за подесување гитара доаѓа со завртки и приклучоци за едноставна инсталација. Користејќи ги овие штипки за подесување, можете брзо и прецизно да ги наместите жиците на гитарата и да свирите совршена музика.

Главните својства

Избор на купувачот

Функција : Со функција за заклучување стринг Одделно лево и десно, ширината на рачката е 17,5 мм / 0,68"...

Компатибилност : четката за повеќекратна употреба е компатибилна со влажни дрвени предмети и џогери за

Chromacast CC440 серија клипна хроматски тјунери прецизно мелодија гитари, басови, ukuleles, и други нанижани, дрво,

Карактеристики : сосема нов и квалитетен.1 Запечатени машини за подесување на заклучување за електрична

Приемник за виолина, Погоден ЗА Употреба УСБТјунер За Гитара, Екран Во Боја Со Висока Дефиниција За Вежб

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Please wait...