0
clear
  • Линум Домашен Текстил Турски Памук Стела Украсена Рачна Крпа
  • -20%
  • -20%
Линум Домашен Текстил Турски Памук Стела Украсена Рачна Крпа

Линум Домашен Текстил Турски Памук Стела Украсена Рачна Крпа

DEN 479.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вашите украси не се комплетни без шармантни везени крпи за удобност на вашето семејство и гости. Крпите Стела имаат прекрасни цветни стебла во апликација сина и бела вазна и се исечени со сјајна бенгалска граница. Облак меки и супер абсорбента, овие луксузни, издржливи крпи го задржуваат својот кадифен изглед по миењето. Колекцијата Пешкири Стела носи дух и богатство во вашиот домашен декор и прави одличен подарок! Комплетот вклучува 1 крпа за капење и 2 крпи за раце. Крпа за капење : 27w x 54 L во. Рачна крпа : 16w x 30 L во. Везени цвет и вазна дизајн. 100% Премиум Турски Памук. Машинско перење ладно, Без белило, суво или суво чистење. Извонредно абсорбента и брзо сушење. Достапно во голем број прекрасни бои за крпи. Произведено Во Турција.

Главните својства

Избор на купувачот

Памучна абсорбента крпа За капење Со големи димензии Европски и Американски плетени шарени реси турски

Please wait...