0
clear
  • Рустикален Западен Туш Завеса За Бања
  • -20%
  • -20%
Рустикален Западен Туш Завеса За Бања

Рустикален Западен Туш Завеса За Бања

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Едноставна и Стилска завеса за туширање е погодна за модерна декорација на бања. уникатните завеси со шема даваат чист свеж привлечен изглед во вашата бања. уживајте во времето за капење! ●Повеќенаменска Завеса ● Бања, хотел, завеса на вратата, завеса за прозорци во бањата, завеса за преграда во просторијата, завеса за студентски дом, завеса за гардероба, завеса за автомобил за патување, позадина за забави итн. ●Инструкции За нега ● Рачно перење Или машинско перење со ладна вода, лесно и удобно, закачете се за сушење, пеглајте на ниски температури, ве молиме не изложувајте на сонце, не избелувајте.

Главните својства

Избор на купувачот

Напредната технологија за печатење модели со висока дефиниција гарантира дека оваа уникатна насликана

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

Меките завеси на воил ја покануваат светлината во просторијата додека обезбедуваат внатрешна приватно

+Висок Квалитет На Нашите модерни геометриски завеси за туширање се изработени од врвен материјал од по

8 мерач " Хотелска Колекција "винил туш завеса лагер со метални grommets Во Бело, големина 72 "x72" Заштитете ја в

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Полиестер Ткаенина Туш Завеса Дизајн Големина : 54x78 Inches (Околу 137x198cm) Полиестер Ткаенина Туш Завеса Кара�

100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла.Единствена најнапредна �

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Натпревар за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива в

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

Туш завеса карактеристики : 1 Погоден за широк спектар на бањи и доаѓа со пластични куки за завеси за ту�

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени с

Heitepabg 59x71 Инчен Ноќта На Вештерките Гноми Туш Завеса Ноќта На Вештерките Томте Џек О ' Бања Завеса Гаден П

Материјал : водоотпорна полиестерска ткаенина еколошка завеса за Туширање и Пластични Куки Во Форма На

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

Лесно да се инсталира и да се грижи за туш завеса поставите доаѓа со 12 цврсти и издржливи куки и прстени,

HOMERRY Туш Завеса, Карактеристики врежана точки ткаат модел дизајниран по луксузен хотел туш завеси лагер

Натпревар за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива в

Туш Завеса 70х70 Инчи Со 12 Пластични Куки Водоотпорна Туш Завеса Бања Тешка Страна Туш Завеса Машина За Пе

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на станда

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење Мека И Удоб�

Натпревар за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива в

Спецификација : Име : Туш Завеса Ткаенина : Полиестер Големина : ШиринаВисина 80180cm;80200cm;100180cm;100200cm;120180cm;120200

Please wait...