0
clear
  • Пастелска балерина за Ноќта на вештерките Туту С М.
  • -20%
  • -20%
Пастелска балерина за Ноќта на вештерките Туту С М.

Пастелска балерина за Ноќта на вештерките Туту С М.

DEN 367.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пирет во повеќе слоеви на Флунси Тул! Балерина стил Tutu е разноврсен додаток за костуми, совршен за Prima donnas на улица или сцена. Носете со хеланки или повеќе фармерки за да создадете свој лик свој посебен начин! Материјал : 100% Упатства за нега на полиестер : Избришете чиста со влажна крпа. Не бели. Линија суво. Не пеглајте. Не исушете чисто. Големина : С-М.

Главните својства

Избор на купувачот

Loveе сакате пристапување и создавање на свој лик со нашиот гламурозен треперлив туту! Овој Tutu за каракте�

Please wait...